Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Huszonéves bi srácként gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves bi srácként gáz ha a 20 év alattiakkal érzem csak jól magam?

Figyelt kérdés
A korombeliek közt valahogy nem találtam még olyat, akivel jókat tudtam volna nevetni, stb. Velük csak szex ment. A fiatalabbak viszont jobban veszik a poént, stb. Lehet velük csak haverként is találkozni.
2016. jún. 18. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz ha nem 12 évesekre gondolsz
2016. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2016. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, de ez azért van, mert agyilag még fejletlenebb vagy a kortársaidnál. Ha egy fiatalabbal vagy, akkor tudsz azonos szinten lenni...
2016. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek pont az ellentettje vagyok. A korombeliekkel nehezen jövök ki, mert egyszerűen éretlenek. Sokkal jobban témába tudok fogni a 18+ srácokkal.

16/f

2016. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond, persze csak törvényes kereteken belül. Mellesleg én olykor úgy gondolkodom mint egy 40 éves :D


19/Feminin/Passzív

2016. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
IIIIIGEN:) Agyilag fejletlenebb vagyok. Ezért lehet, hogy már most többet értem el, mint a kortársaim fognak egész életükben:) :D
2016. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi előbb nyomtam entert mint akartam. Szóval én is ugyanígy vagyok, mint te kedves kérdező. Én azzal magyarázom, hogy én pl tiniként nem éltem annyira, mert a vágyaim miatt eléggé parás voltam, stb. Hisz nem akartam lebukni. Kicsit talán most élem meg azt, ami kimaradt. Bár tiniként is sok jó élményt szereztem, stb, csak akkor volt azért némi gát.
2016. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, ráadásul én vagyok a passzív. :)
2016. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül. Most már csak tiniket lenne jó találni :)
2016. jún. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!