Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik hogy valaki biszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy valaki biszexuálisból meleg lesz? Vagy már eleve melegnek születnek?

Figyelt kérdés
Én eleinte biszexuálisnak vallottam magam. Vonzódtam a nőkhöz is, de ahogy telt az idő egyre többet voltam férfiakkal is. Idővel már csaknem férfiakkal szexeltem ma már nőkkel egyáltalán nem.. Fura mert annak idején a nők is vonztak de ma már egyáltalán nem. Nem az a kérdésem hogy mist akkor meleg vagyok vagy bi mert egyértelmű hogy meleg. Az érdekelne hogy van olyan hogy valakinek annyira bejön az egyik hogy idővel a másik nem nem is érdekli?
2016. jún. 19. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember folyamatosan változik meg a körülmények is és mint az eseted is mutatja van ilyen.
2016. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Nekem 1 evembe telt, hogy bevalljam magamnak, hogy meleg vagyok.

16/f

2016. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyidőben csajoztam és pasiztam, de már csak a pasik érdekelnek. Három éve nem voltam nővel. Úgyhogy a válaszra igent kell mondanom.
2016. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem létezne, a kedves meleg közönség nem dörgölné minden biszexuális orra alá a lehetőséget.


Valószínűleg ehhez pont az élményeid és a partnereiddel való kölcsönös viszonyod vezethetett. Nem hiszem, hogy melegnek születnének, egyszerűen szűkül az érdeklődési köröd az idő előrehaladtával és esetedben a nők kiestek.

2016. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az európai pszichoanalitikus tudomány hagyománya miatt az él a köztudatban, hogy a szexualitás konstans, állandó jellegű valami. Sőt, nagyon is binárisan gondolkodunk ezen a téren. Pedig ezek nem azok. Említhetem talán Kinsey skáláját, amin 0-tól 6-ig helyezkednek az orientációk a tisztán heteroszexuálistól egészen a tisztán homoszexuálisig. Az, hogy ezen a skálán mozogsz, természetes. Régebben én is vonzódtam egy-két lányhoz, de azóta semmi.
2016. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szexuális orientáció annál jóval összetettebb mindenkinél, hogy három kategóriába bele lehessen tuszkolni mindenkit. biszexeknél és melegeknél is alig van két egyforma érdeklődésű ember, biszexeknél pláne, ahány ember, annyiféleképpen vonzódik kb a két nemhez. már ha csak a saját ismerőseimből kiindulok. szerintem téged se zavarjon, nem kell beskatulyáznod magad magad, azzal vagy akivel jól esik
2016. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

a Kinsey-skála nem rossz de még mindig nem elég árnyalt, annál is jóval színesebb az emberi szexualitás ill. nem is kell ezt szexualitásra leredukálni, hiszen nyilván az érzelemvilág stb ugyanúgy vele járnak, és akkor eljutunk oda is, h két teljesen heteró fiú között is lehet nagyon durva érzelmi kapcsolat (akár szexszel akár szex nélkül). szóval nem ilyen egyszerű ez, az a bizonyos 6 kategória ismét csak kategorizálás csak annyi, hogy valamivel több lehetőséget állít fel. de még mindig nem elég.


Kérdésedre: nem, ez így nem lehet. feltehetően az volt a helyzet h meleg vagy, csak ugye kellett sok idő, mire ezt így be is ismerted magadnak, és addig próbálkoztál elég sokat a csajoknál, aztán most esett le h mégse oké. Majdnem minden magát biszexnek vallónál így játszódik ez le, szóval kivétel nem vagy éppenséggel, de hát mindig mondom én, hogy önismeret és önismeret !!!!

2016. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!