Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Nektek is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Nektek is van olyan alsónemű perverziótok mint a heteroknak?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy fiúk megvennék a lányok bugyiját akár frissen akár használtan akár belemasztizva.


Ti hogy vagytok ezzel? :)



2016. jún. 21. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Én heteró vagyok, és egyáltalán nincs ilyen perverzióm. A punci izgat, nem a bugyi. Ezt csak azért jegyeztem meg, hogy irányultságtól függetlenül ez a dolog csak az emberek kis részét érinti szerintem.
2016. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
van ilyen de egyáltalán nem jellemző a heterókra se
2016. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, hogy mi van az alsónemű alatt.
2016. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem homoként izgatnak a boxer alsók.
2016. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Engem pontosan úgy mint ahogyan azt leírtad.

Legfőképpen az illat ami felfokozza az érdeklődésemet;)

15/f

2016. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pusztán, hogy viselt? Vagy esetleg ha előfolyadék vagy ondó maradna benne?
2016. jún. 21. 23:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok, nekem mind 2 esetben egy plusz. Elmesélek egy idei storyt. Suliból mentem haza és sétált előttem 10-20 méterrel pár srác, és az egyiket az istenért nem tudtam beazonosítani. (tél volt, a ruhától nem igazán láttam sok mindent). Egyszer csak, az egyik karját megemelte hogy a táskáját megigazítsa, és kilátszott az alsógatyája, abban a pillanatban tudtam hogy az egyik évfolyamtársam akivel együtt van tesink. Fura dolog, de azok a srácok akik felkeltik az érdeklődésem, azoknak sok alsógatyáját fejből megismerem.
2016. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha van rá lehetőségem szeretem kölcsönvenni a haverjaim alsóit a tudtuk nélkül. A feromonok már csak ilyenek.

(csak pisi és ondó)


25/f

2016. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én ha összehugyozom vagy élvezem magam egyből dobom be a szennyesbe és gatyát cserélek nem abban vagyok még egész nap de kinek mi
2016. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

En is izgulok a boxerekre,foleg ha markas vagy ha olyan ami jol kiemeli a farkat meg a segget a sracnak. En tavaly osztalykirandulason vettel fel egyik haverom boxerjet es abban vertem ki :) nagyon jo elmeny volt :D

De en is csak a tiszta alsonadragokra izgulok

2016. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!