Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan "jelek", amelyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan "jelek", amelyek alapján meg lehet állapítani, hogy a férfi meleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy nem épp a legelmésebb kérdés ez, de van egy férfi, akiről abszolút nem tudom a szexuális orientáltságát. Bármiből rájöhetnék, hogy meleg-e? Én nő vagyok, és vonzódom is hozzá nagyon, viszont nemrég egy fiú ismerősöm azt mondta rá, hogy tuti b*zi. Mondjuk ő eleve mindenkivel rosszindulatú, de azért elültette a bogarat a fülembe, hogy mi van, ha tényleg meleg. Szerintetek hogy jöhetnék rá? Milyen egy meleg férfi viselkedése? Tudom, hogy nyilván mindenki más és más, csak érdekelnek a tapasztalatok.

Közeledni sajnos nem nagyon tudok hozzá, de ez kissé bonyolult jelenleg.

Előre is köszönök minden jóindulatú, releváns választ!

24/L



2016. jún. 22. 00:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

egyébként én általában az összképről tudom megállapítani

nem tudom mitől más, de tudom, hogy nem szokványos


amúgy volt egy ilyen tanulmány, hogy férfiak fényképeit mutatták nőknek és férfiaknak egyaránt

és ki kellett venni a sorból az oda nem illőt

nem kellett indokolni, hogy mi rajta az amitől nem illik a sorba

és a végén tudták, meg, hogy a nők szinte mindig (férfiak ebben kevésbé sikeresek) eltalálták, hogy ki a meleg, pusztán egy fénykép alapján

2016. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Köszi a választ, majd utánajárok ennek a tanulmánynak. Ez esetben én nem biztos, hogy azon nők közé tartozom, akik ezt ilyen jól kiszűrik. :P
2016. jún. 22. 00:17
 3/15 A kérdező kommentje:

*Bocsi, kimaradt:

De az összképről hogyan tudod megállapítani? Ehhez nekem nincs meg a tehetségem.

2016. jún. 22. 00:19
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Hajolj le rövid szoknyában/nadrágban a közelében úgy hogy lásd merre jár a tekintete. :D
2016. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Arra értem, hogy a mozgása, járása,

az öltözködése, ahogy gesztikulál és ahogyan beszél, vagy ahogyan néz, és még testtartása is árulkodó. Pusztán jó megfigyelőnek kell lenni, és már egyből tudni fogod. Mondjuk nekem van pár meleg ismerősöm.

2016. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
5-ös! Meg a csípőjének a ringása?
2016. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy ezekből lehet leszűrni, engem pont az érdekelne, hogy ilyenkor a stílusa, beszéde, viselkedése, stb. milyen. :)

Mivel abszolút nem ismerek melegeket, így nem tudom mihez viszonyítani. Persze műsorokban láttam már meleg férfiakat, ő azért nem ez a "lagymatag", agyongesztikuláló típus (bár néha picit jobban gesztikulál, de azért nem "vészesen", vannak nála ezerszer rosszabbak is heteró ismerőseim között), és nem is olyan hú de lányos. Csak tudom, hogy nem minden meleg férfi olyan nyilván, ezért érdekelne, hogy az ő stílusa még belefér-e vajon, és ezért érdekel minél több tapasztalat.

2016. jún. 22. 16:16
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Minek akarod róla tudni, hogy meleg-e, ha nem tudsz hozzá közeledni? Akkor nem mindegy? Úgyse fogtok soha összejönni.


Csak úgy tudhatnád meg biztosra, hogy meleg-e, ha közelednél hozzá, flörtölnél vele, és figyelnél, hogy reagál rá. Anélkül nem fog menni.

2016. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem miért érdekel, ha egyébként sem tudsz hozzá közeledni...


A testbeszéd (mozgás, járás, gesztikuláció) és öltözködés nem minden. Annyiból nem állapítasz meg egy szexuális orientációt! Már rengeteg hetero pasi vesz át meleg attitűdöket, úgy hogy azokat észre sem veszi magán. Egy a lényeg: ez nem járható út.


f29

2016. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom, tisztában vagyok vele, attól még érdekelne, hogy ki mit tapasztal(t) meleg férfiak terén, ez volt a kérésem/kérdésem, nem pedig tanács, de azért köszönöm! :)

És JELENLEG nem tudok közeledni hozzá, a későbbiekben még lehet bármi, de most ez teljesen lényegtelen. Feltettem a konkrét kérdést, és ennyi. :)

2016. jún. 23. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!