Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavarja a magyar férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a magyar férfiakat annyira, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
A kérdésben minden benne van. Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek. Nem értem, hogy miért vált ki olyan indulatokat a magyar férfiakból a másság. Ha valaki megcsalja a feleségét azt sokkal jobban elfogadják. Még a leszbikusokat is megértik, de ha valaki meleg, azt támadják, csúfolják és megverik. Mire jó ez?

2016. jún. 27. 19:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Le se sz*rom, ha valaki meleg.
2016. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Az, hogy a hálószobába ki mit csinál, az magánügy. Mindegy, hogy milyen látványt nyújt két férfitest szex közben, mivel nem látod őket, nem?
2016. jún. 27. 19:21
 3/43 anonim ***** válasza:
83%
én úgy vagyok vele h csinálják nyugodtan, ők se ugatnak be ha a bnőmmel ezt-azt csinálok, nem? nekik az a jó, nekem meg ez..
2016. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
46%

"Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek."

Ez egy bazi nagy általánosítás. És ne gyere azzal, hogy nem így gondoltad.

2016. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
87%
Jo kerdes. En se ertem. Elnaradott, korlatolt emverek gondolkidnak igy, akiknek nem szamit, hogy ket ember szereti egymast mert a sajat undorukat tovbre tartjak annal. Ez van. Sajnos. :(
2016. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24%

2 sztori:


14-15 évesen édesanyámmal ott vagyok egy kínai boltban, ami elég hatalmas, kb mint egy iskolai tornaterem. Ő tök máshol van a bolton belül, én valami terméket nézegetek. Szűkek a sorok és elmegy mögöttem valaki, érzem a fogást a seggemen. Mondom oké, én is néha véletlenül hozzáérek máshoz ha szűk helyen kell elmenni. Aztán még ugyanez megtörtént kétszer pár percen belül mire észbe kaptam. Egy 30-as, átlagos arcú és magasságú, baseball-sapkás, kopasz csávó járkált mögöttem és mikor először ránéztem, folyamatosan szemezni akart velem mosolyogva. Nem tudtam mit mondani, csak görcsbe szorult a gyomrom és mentem anyához mondani, hogy menjünk innen mert nem találtam semmit


16-17 évesen állok a gimiben az ebédlő sorban, ami nem egyes sor volt, inkább olyan 3-4-en álltak egymás mellett, a fél folyosót elfoglalva nálunk mindig. Érzem hogy valaki keze a seggemhez ér. Oké, van ilyen, eléggé tolakszik mindenki mert rövid az idő enni. Újra a seggemhez érnek, de már ott fogdossák. Hátranézek, ott áll egy még nálam is magasabb és sokkal "vastagabb" srác vigyorogva. Utána mindent leszarva próbáltam előbbre tolakodni a sorban és elkerülni tőle, de mire összejött még párszor éreztem a kezét a seggemen. Utána emlékszem szégyelltem magam, egész nap a földet néztem és a barátaim azt kérdezgették mi van velem.

Amúgy pár évvel később a facebookja alapján tényleg megtudtam hogy meleg.


Na ha valami, hát ezek voltak molesztálások, amiket képzeljétek nem csak lányok szenvedhetnek el.

Hozzátenném, kamaszként eléggé félénk, visszafogott, csöndes srác voltam a mai énemhez képest, nem nagyon álltam ki magamért az élet más területein sem. Ma ugyanilyen helyzetben minimum lefújnám a mocsadékot gázspray-vel.

23/F

2016. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Külföldön sokkal toleránsabbak! Külföldön élek és ez a tapaszalatom! Sok kelet-európai embert ismerek, de a magyarok a legbeszűkültebb gondolkodásúak!
2016. jún. 27. 19:31
 8/43 anonim ***** válasza:
15%
Persze. Külföldön mindenki toleránsabb, kivétel nélkül igaz? Menj már valamerre!
2016. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
19%

@PonDeymon12


A te ostobaságod viszont gyógyíthatatlan.

2016. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
#11 De azért az sem igaz, hogy a homokosság egy döntés. Most őszintén, valaki 8 éves korában elkezd beszélgetni, a szüleivel: Anyu, Apu. Döntöttem. Heteróként fogom leélni az életemet. Ez is egy baromság.
2016. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!