Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak nekem tunik ugy hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tunik ugy hogy a filmekben ahol vannak meleg azokat mindig szerencsetlenul allitjak be?

Figyelt kérdés
Vagy kover vagy ronda vagy egyszeruen idiota vagy csak undorito! Tokre elegem van h mindig ilyen alja senkinek allitjak be oket!
2016. jún. 30. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondanál példákat? Mert én nem érzem ezt.

Pl. ott a Modern család c. sorozat. Semmivel nincsen a meleg páros jobban kifigurázva, mint a sorozat bármelyik szereplője, és a szexuális beállítottságukból is csak annyira csinálnak poént amennyire az "okostojás" típusú lány, vagy a cicababa nővére van kikarikírozva. De egyébként egy teljesen elfogadható ábrázolás a műfajon belül.

De a Madárkalitka c. filmben sem érzem, hogy Robin Williams túltolná. OK, aki a párját játssza, az igen, de a helyzetkomikumhoz dramaturgiailag ennyi kell.

Ha egy normális hetero párról szólna a film akkor ugyanúgy unalmas lenne és semmi nem történne benne, mint ha egy normális meleg párról szólna. Ha hetero páros lenne benne akkor is valamelyik fél idiótábbnak lenne beállítva, vagy nehezebb esetnek.


De vegyük akár a Trónok harcát, vagy a Kemény motorosok c. sorozatokat. Egyikben sem éreztem azt, hogy a meleg, vagy biszex karakterek, bénák, önmaguk karikatúrái lennének.


Szerintem kicsit alacsonyabb az ingerküszöböd ezzel kapcsolatban és ha ez a téma jelenik meg egy filmben sokkal kritikusabb szemmel figyeled.

2016. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De egyikben sem jonnek be a meleg mindig csunyaaakat raknak...foleg a modern csalaaad az kesz katasztrofa...
2016. jún. 30. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért pl a skins első 2 évadában maxim szerintem kifejezetten jól néz ki.
2016. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont úgy látom, hogy a melegeket többször ábrázolják pozitívan, mint negatívan. Meleg gonoszok kb sosincsenek a filmekben, mindig csak a jó oldalon
2016. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondok én neked néhány vonzó meleg karaktert:

- Ashley Greenwick, Sirens (Richard Madden -> Robb Stark színésze)

- Renly Baratheon, Trónok Harca (Gethin Anthony)

- Loras Tyrell, Trónok Harca (Finn Jones)

- Terry Crabtree, Wonder Boys (Tobey Maguire)

- Joey Gutierrez, A Shield Ügynökei (Juan Pablo Raba)

2016. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ma már szinte minden sorozatban vagy homoszexuális vagy legalább biszexuális karakter. A nagy részük egyáltalán nem szerencsétlen.
2016. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség :)

A többségük teljesen normális és helyes. Igen van olyan is amiben a meelegek nem helyesek, De tudod mit ilyen a való élet. Ott sem szexi az összes meleg pasi.

2016. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Toldanám még #5 felsorolását:


[link]


[link]


[link]

2016. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét érzem. A sorozatokban a meleg karakterek többsége jóval az átlag fölött áll kinézetekben, és tökéletesen áll rajtuk a perfekten kiválasztott divatos ruha. Eléggé eltér a valóságtól. Pl. a How To Get Away With Murder karakterei. A legrondábbnak Oliver számít, aki még így is egy 10/10. Vagy a Gleeben szereplők 80%-a. Higgyem el, hogy az átlagos meleg tinédzser úgy néz ki mint Blaine?
2016. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!