Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogytudnám a legegyszerűbben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogytudnám a legegyszerűbben megoldani?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogyvan egy fiú aki az osztálytársam és eddigis tetszett de mondta a barátnőm is hogy nekem ki nem... aztán elkeztünk járni edzeni és ő ezt megtudta és őis elkezdett ide járni a másik edzőteremből de van egy barátom aki szintén az osztálytársam és eléggé jóba vannak. mióta járunk őkis járnak és ez nemis zavart csak mióta mindig eggyütt vannak. a barátja voltam 2 évig majdnem a legjobb barátom volt és még most is elég jó barátom és kétlem hogy ő meleg lenne. mi a barátnőmmel már máskor szokunk járni csak néha akkor amikor ők és amikor eggyütt kimennek az öltözőbe feltudnák robbani a semmiért.. eddig ugy voltam vele ha hogy csak addig kellett amig láttam utána nemis gondoltam rá, de mióta ez van szinte már aludni se tudok. sokszor szokunk irogatni és mindig cicáz meg ilyesmik, suliba is midíg engem keres meg szokott fogdosni is de nem feltünően meg mindig ugy csinál midha eggyütt lennénk mindigis azthittem poénkodik de az már tul sok lenne hogy 1 évig ezt csinálja majdnem minden nap nem? vagycsak én képzelem be magamnak.. a lényeg az hogy 16 éves vagyok és ő is alapsuliba is 1 be jártunk de nem egy osztályba, akkor még kb nemis beszéltünk de mióta osztálytársam eléggé jóba lettünk. egyszerűen nemtudom hogy deritsem ki hogy az e vagy nem mertha rámásznák vagy valami egyből leirnám magam és mivel elég kis városban élek és elég sokan ismernek ezért nemtudom hogy örülnék neki ha kiderüne ami tuti hogy márcsak az anyum végett se akarnám hogy nemgtudják mert ő mindigis büszke akart lenni rám csak mióta tudja azóta ezt nem látom rajta azt mondta hogy ezt ne hireszteljem meghogy elvisz pszihologushoz az majd biztos segit pedig megmondtam neki már 100x hogy az nem fog segitteni. és olyan jó lenne ha lenne itt nekem valaki mert olyan rossz igy egyedül meg minden. kapcsolatom még nem volt ugyhogy ez lenne az első barátaim sokszor szokták mondani hogy olyan fura hogy pont nekem nincs senkim de csak 1-2 barátom tudja akiben tényleg megbizom. nemtudom hogy tudnám ezt megoldani már 1 hete gyomoridegem van ezek miatt. nemszeretnék itt maradni mivel ez egy kis város és amint befejezem a sulit költözöm valami nagyobb városba pl pestre mert engem mindig is a nagyvárosi élet volnzott nem ez a 'paraszt' éler bocsi a kifejezésért de itt konkrét az van. ugyhogy létszi aki volt már hasonló helyzetben mint és segitsen létszi. a helyesírásért bocsi siettem.
2016. júl. 4. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Azt a kuuuuuuuuuuuuuu...va életbe
2016. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hat, ha mar 1 eve ezt csinalja, akkor lehetseges, hogy o is meleg es bejossz neki:)de meg mielott teszel barmit is tudd meg, hogy tenyleg meleg e vagy sem:)anyukad miatt meg ne aggodj, lehet csak ido kell neki, de elfogad majd teged ugy ahogy vagy, mert te a fia vagy es szeret teged:)
2016. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!