Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kicsit testesebb fiúkról?

Figyelt kérdés
Mármint kinézetre mennyire zavar/nem zavar a túlsúly? Itt nem az izzadt, szőrös hátú pasasokra gondolok.

2016. júl. 9. 02:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar, ha az igényesség adott. Bár többnyire a fittebb srácokat nézem meg és magamat is annak tartom.
2016. júl. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Magam is ilyesmi vagyok, és nekem tetszene:)
2016. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Volt már álompasim,aki,mint később kiderült,a legromlottabb emberek közé sorolható.

Azóta nálam a külső csak másodlagos szempont.

Amúgy az izzadságnak és szőrnek semmi köze a külsőhöz,az már az ápoltság témakörbe vonatkozik.

Egy zsírosabb ember is lehet tiszta,ugyanúgy egy

Maugli is lehet büdös....

2016. júl. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Engem zavarna
2016. júl. 9. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindig is a nagydarab pasikra fojt a nyálam, azonban mindig vékonyabb, szálkásabb pasik mellett kötöttem ki. Nem is tudtam úgy igazán vonzódni hozzájuk.

A jelenlegi barátom egy kis édes maci, annyira felizgat szexuálisan hogy csak na, és ő az első akibe bele tudtam szeretni. Persze mit sem érne a teste a szép pofija és a különleges személyisége nélkül. :)

Szóval nálam kedvenc, ha van mihez hozzábújni!

2016. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Hány kiló vagy mackó? A testes, és a dagadt ugyanaz?
2016. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Nálam alap, hogy valaki testesebb legyen. Legyen rajta hús, vastagabb combokkal és nagyobb hassal. Egy hajszálvékony fiú sosem jönne be, lehet felőlem bármennyire helyes vagy izmos. Dehát ízlése válogatja.
2016. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szexi. Nekem jobban bejön, mint a kapanyél lábak, nulla fenék, meg a karcsú derék. Hiába rajta akármennyi kocka, az összkép kiábrándító.


Persze a "kicsit" alatt én azt értem, hogy az illetőnek van, mondjuk 20% zsírja, 80-90 kiló tömege, ülve valamekkora pocakja, egy-két hurkája, oké, de állva még normális emberformát ölt. Szóval nem arra gondolok, akinek akkora a hasa, hogy az már télikabátban is látszik, meg toka-keretbe van foglalva az egész feje. Az sajnos nem tud bejönni... Egyszerűen fogalmazva 90 kiló felett nem jön be, de akkor sem, ha azért annyi, mert két méter magas, vagy két ajtó szélesre gyúrta magát.

2016. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
En folytonosan depresszioba kerulok az alakom miatt, mert mindig azt hiszem senkinek sem tetszem. Mindenkihez kevesnek erzem magam. Pedig folytonosan jonnek a biztatasok es megis sehol semmi...
2016. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mennyire testes, de elvileg nem zavarna, eljárna velem futni meg mozogni, nem sokáig lenne testes.
2016. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!