Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell extra vekony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell extra vekony szajjal ferfit oralisan kielegiteni?

Figyelt kérdés
Mar elmultam 30 eves, de meg nem ajultak el az oralis kielegitesemtol. Nagyon vekonyka szam van. Vmelyik hatso fogam a peniszhez er, ennyit tudtam kiszedni a jelelegi baratomtol. O nagyon szeretne hogy csinaljam neki, de rettegek hogy nem megy, szarul csinalom, mert utalom ha nezi kozbe. Felevente ha 1x csinalom fel percig sokat mondok. Igy nem lehet elni, a pasimnak biztos nem jo igy, pfff, kinek jo igy?! Mit tegyek nem akarom elvesziteni? Nagyon durva onbizalom hianyos, szorongos vagyok, nincs kivel beszelnem, nem talalom onmagam ebben a vilagban, depresszios avgyok. Kb 10 eve tart ez, es csak romlok.. Hullik a hajam, oregedik az arcom... Mit tegyek??!! Otlet??Koszi :(
2016. júl. 12. 19:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jajj, nem jo helyre irtam, heteroszexualis no vagyok, akinek pasija van!!!
2016. júl. 12. 19:37
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

30 évesen mitől vagy depressziós? Attól hogy nem tudsz/szeretsz orálisan kielégíteni valakit? pfff


Kicsikém fogsz egy vibrátort, dildot, uborkát, banánt és gyakorolsz. Semmi köze a vékony szájnak ahhoz hogy ez a dolog hogy megy.

2016. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Rajtam félelem nélkül gyakorolhatsz! Megszopatlak úgy, hogy taknyod nyálad egybefolyik! Pár alkalom után el is veszted a szégyenlősséged és a párod a fellegekbe repíted oboázásoddal.
2016. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Es az miert jo,kinek jo ha taknyam nyalam egybe folyik?!
2016. júl. 12. 19:42
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Mert akkor úgy szopsz, mint a torkosborz!
2016. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Kedves 2. a depresszió nem kor függő! Az önbizalomhiány és a depresszió valószínűleg nem ebből a problémából fakad. Az, hogy ezen a területen sincs önbizalma, az csak egy következmény.

Esetleg gondoltál már arra, hogy felkeress egy pszichológust a problémáiddal? Már az is nagy lépés a részedről, hogy legalább itt segítséget mertél kérni! :) Csak sajnos itt sok a kretén, és esetleg még jobban elveszik a kedved az egésztől.

Szerintem mindenképp próbálj beszélgetni erről a pároddal. A vékony száj biztosan nincs összefüggésben azzal, hogy mennyire jól csinálod. Szóval ez nem egy olyan "valami" amin ne tudnál változtatni.:) Próbáljatok őszintén beszélgetni erről. Bízz magadban!!! :)

2016. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

ott a társad, azzal beszélt meg, ha vele nem megy, valjatok szét. akkor keress egy pszichológust.

amugy ha nm tudjátok megbeszélni, nagyon gyenge alapokon áll a kapcsolatotok.

2016. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
ha párodon nem tudsz vagy nem akarsz gyakorolni irj nekem megtanitalak rá hogy kell jol
2016. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi, de nem akarok senkin se gyakorolni. Ha nem a szajtol, akkor mi a francon mulik, hogy hogyan jo a pasinak?! Mindenkinek mashoelgy, mas a jo, addig oke... De a nyelvvel mit csinaltok?????? mikorzben a no szajaban van a penisz-?!
2016. júl. 13. 11:31
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld a Klixxen féle technikát.
2016. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!