Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akkor most meleg vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most meleg vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Alapjába véve a nőket szeretem és jó párszor szerelmes is voltam(barátnőm is volt).

Az utóbbi időben viszont észre vettem hogy ha látok egy helyes vagy izmos kb. velem egyidős srácot rögtön rámtör az érzés hogy bár én is ilyen lennék. Szexuális fantáziáim nincsenek velük kapcsolatban (esetleg közös maszti) de semmi több. És ezért kérdezem hogy akkor most melegnek számítok vagy ez betudható a kamaszkori kíváncsiságnak.



2016. júl. 22. 14:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 17/ f vagyok
2016. júl. 22. 14:18
 2/11 kivancsifancsii ***** válasza:
100%
Maxiumum bi vagy.
2016. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy meleg. Maximum egy picikét irigykedsz.

18/L

2016. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

bírom h mindenki rögtön azthiszi magáról h meleg...xd az soha nem jutna eszetekbe h ha egyszer ÉRDEKELNEK a NŐK akkor nem melegek vagytok hanem biszexuálisak? mondjuk szerintem amúgy is csak egy unatkozó hetero gyerek vagy aki a homo kategóriában (is) szeretné magát kiélni így a nyári szünetben lol

21/f

2016. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és tanuljuk már meg elkülöníteni. Ha szexuálisan és érzelmileg egyaránt képtelen vagy vonzalmat tanúsítani veled azonos neműhöz, akkor heteró vagy. Ha szexuális és érzelmi vonzalmat mindkét nem iránt tudsz mutatni, biszexuális, ha kizárólag a saját nemedre irányulnak, homoszexuális.

Tehát: ha azon fantáziálsz, hogy olyan akarsz lenni, mint ő, az szexuális vonzalom? Nem!

Érzelmi vonzalom? Nem!

Szexuális vonzalmat éreztél pasi iránt? Ha igen, akkor biszexuális lehetsz.

Ha nem, akkor pedig heteroszexuális.

Amikor ezzel kezdődik egy kérdés, hogy "Alapjáraton a lányokat szeretem, DE az a pasi blablabla.", akkor azt a Biszexualitás kategóriába kell írni.

Jaj, de jól esett végre kidühöngeni magam. :D

15/f/p

2016. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőnek van igaza teljes mértékben,

Akkor vagy meleg!

- ha férfival szeretnél élni,

-ha férfival akarsz szeretkezni,

-ha férfiba akar szerelmes lenni,

-ha arra vágysz hogy egy férfi szerelmes legyen beléd és együtt éljek.

2016. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
annak az ötödik, 15 éves kisgyerek válaszolónak totál igaza van
2016. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy meleg.
2016. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas a nyári szünet? Vágd le a füvet vidd ki a szemetet és végre rendet rakhatnál a szobádba:-) üdv apu
2016. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi válasz igen hasznosnak bizonyult!:p
2016. júl. 24. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!