Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, vagy mit írjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, vagy mit írjak neki, hogy válaszoljon, vagy legalább nyomjon egy likeot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerelmes vagyok egy fiúba, és még május végén megmondtam neki.ő hetero, legalábbis úgy tudom. Azóta sokszor írtam neki, meg álmaimban is sokszor benne van. (Akar mondani valamit, csak nincs hangja). Mondtam neki, hogyha zavarja az állandó üzengetésem, és utál, tiltson le, de nem tette meg. Nálam 2 évvel fiatalabb. 18/f/meleg

2016. júl. 24. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha heteró mégis mit akarsz tőle? xd
2016. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet azért nem szól érte mert nem akar megbántani.
2016. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Simán ne zaklasd :D
2016. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Úgy látom egyesek nincsenek tisztában a pedofília jelentésével. Miért lenne pedofil??? Ő 18 a kiszemeltje pedig 16.


19/Feminin/Passzív

2016. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, ne legyél már olyan okos, még a pedofília besorolását sem ismered, pláne nem beszélni róla 1 mondatnál többet.

Pedofília: maximum 13 éves (serdülőkor előtti) gyermek iránti szexuális vonzalom.

DSM V-ben a Parafíliás zavarok kategóriájába tartozik, BNO-10-ben szereplő kódja F65.4.

A pedofília esetén a gyermek felé irányuló szexuális vonzalom általában a korai serdülőkorban jelenik meg, majd stagnál. A férfiaknak nagyjából 4, a nőknek cirka 2%-a tekinthető pedofilnak.

Általánosan elmondható, hogy a pedofilokra egy bizonyos félénk, depresszív attitűd jellemző, 13%-uk megkísérelt öngyilkos lenni.

Kezelés célja a beteg nemi vágyának csökkentése, mert a vonzalom tárgya jelenlegi tudásunk szerint nem változtatható. Ez először SSRI-szerekkel történik, amelynek bizonyítottan erőteljes nemi vágyat elnyomó hatása van, ha ez nem válik be, rendszerint kémiai kasztrálás következik, pl. ciproteron-acetáttal.

Szóval a tudatlan bunkó, aki nem tudja, mi az a pedofília, gyűlölködik...

A kérdésedre válaszolva, kedves kérdező...

Azt gondolom, érdemes lehet személyesen megbeszélni, mi is a leányzó fekvése. Mert ez így elég egyoldalú, úgy érzem. Személyesen és őszintén. Ahol nem smiley van, hanem arcocska. :)

15/f/p

2016. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Még kis pontodítás: OLYAN SSRI szerekkel, amelyeknek...
2016. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem értem ha heteró és semmi jelét nem látod, hogy akarna valamit, akkor minek zaklatod? mitől lesz jobb ha nyom egy lájkot?
2016. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Látom a 15 éves már wikipédiáról másolni is tud. Bár hogy minek kellett itt belemenni a pedofilia kezelésébe is. Elég lett volna egy sima pedofilia definíció is.


Na, de a lényeg a kérdezőnek: haggyad a francba! Tapasztalatból mondom, hogy ennek nem tud jó vége lenni. Az elején rossz lessz nélküle, de aztán egy csomó izgibb pasival ismerkedhetsz meg. Egy ilyen kapcsolattal mindkettőtöknek csak a nyűgje lesz. Te szenvedni fogsz, ő meg megutál téged. Nem egy ilyen történetet láttam már a környezetemben.

2016. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!