Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó ötlet az, hogy a homoszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet az, hogy a homoszex megtanulására és begyakorlására (állandó) partnert keressek?

Figyelt kérdés
Amikor pedig megtalálnám az igazit, akkor már tudnám mit kell vele csinálni az ágyban, már az első alkalommal a csúcsra juttatnám. Nem szeretném ha azért nem lenne második találka,mert elsőre nem volt neki jó velem az ágyban. De az is lehet, hogy a gyakorlópartneremmel melegednénk úgy össze, hogy belőle lenne az igazi.

2016. aug. 2. 08:10
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
76%
Kiváló ötlet!
2016. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyem a szíved
2016. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezik mért hiszem hogy meleg vagyok mindig azt mondom: Ha engem most oda raknak egy lány mellé hogy dugjam meg vagy valami, nem tudnám hogy mi a rákot kezdjek, míg egy srácnál ugyan úgy nincs semmi tudásom, ugyanakkor ösztönből jött, mit hova. Exemnek 20 cm volt, és túl nagy volt, nem tudtam lecumizni, de megoldattam hogy elmenjen, hol a golyóit hol a farok "törzsét" nyaltam és szoptam miközben vertem neki.
2016. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy?
2016. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok és meleg.
2016. aug. 2. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha partnered elfogadja, hogy csak "gyakoroltok", akkor miert ne lehetne rendben
2016. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen még nem jöttél rá arra, hogy minden ember mást szeret????? Lehet, hogy egy "gyakrolópartnerrel" begyakorlod a "tökéletes" szexet, de az csak annak az 1 embernek lesz tökéletes. Aztán lehet, hogy találkozol a nagy ő-vel és ő meg pont hogy utálni fogja azt, amit begyakoroltál, mert őt más hozza lázba, amit te begyakoroltál azt meg unalmasnak vagy taszítónak találja majd... -_-
2016. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez is igaz, erre nem gondoltam.

A kérdést azért írtam ki, mert egyszer beszélgettem cseten egy meleg sráccal és elmondta,hogy egymásba szerettek egy fiuval és amikor oda került a sor,hogy lefeküdtek, nem tudta, hogy mit és hogyan kell a legjobban csinálni a fiunak és a fiu el is hagyta, már utána nem találkozott a sráccal és ezt a srác annak tudta be,hogy nem tudta a fiut kielégiteni az ágyban ugy, ahogy az elvárta volna.

2016. aug. 2. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

De buta vagy. Aki normális nem fog azért elhagyni mert az elején nem megy a szex..

Persze lehet, hogy később se fog menni de az azért lesz mert nem illetek össze.

Töltsd inkább társkereséssel a "gyakorlásra" szánt időt.

2016. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én így tanította szopni egy srácot, aztán mégis eltartott vagy egy évig.

Nem butaság.

2016. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!