Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz hogy mielőtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy mielőtt elkezdenék egy kapcsolatot valakivel, megkérném hogy menjen el HIV szűrésre?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, meleg és szűz. Most alakul valami egy másik fiúval de mielőtt komolyra fordulna szeretném ha elmennénk egy ilyen szűrésre. Nem kicsapongó természet, nem is volt előttem sok fiúval, de mi van ha ő sem tudja hogy fertőzött. Ugye a melegek körében gyakoribb a betegség. Még nem mondtam neki. Szerintetek gáz lenne megkérni?

#HIV/AIDS
2016. aug. 3. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem
2016. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Menjetek el együtt. :)
2016. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz egyáltalán ha tőlem ilyet kérne egy srác megérteném és megkérném hogy kísérjen el. :)
2016. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok meleg , ( söt melegbarát sem , bevallom :) ) , de beleképzelve magam a szituációba ha bármelyik barátnöm megkért volna mielött összebujtunk hogy ugyan mutassak már egy papirt hogy nem vagyok nemibeteg elzavartam volna a csába ( valszinüleg forditva is ez történt volna
2016. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi elmentünk együtt a barátommal. Szóval szerintem nem gáz. Ellenben egy negatív eredmény csak annyit bizonyít, hogy 4 hete az illető még nem volt hiv pozitiv..
2016. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem gáz, és aki egy ilyen miatt lelép, azért nem is kár...
2016. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez egy hetero párkapcsolatban sem gáz. Legalábbis én nőként nem sértődnék meg, ha egy férfi ilyet kérne. Aki meg elutasítja a dolgot, azzal, akármennyire is tetszik az illető, nem foglalkoznék többet.
2016. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és heteróknál se ártana. Nagyon nem ártana! Én is fontosnak tartom a szűrést, mert sajnos sok a buta és felelőtlen ember. Amúgy valóban furán veszi ki magát, de ha értelmes a másik, akkor elfogadja.
2016. aug. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen normálisnak tartom.Ha intelligens az illető,meg kell értenie. Hozzáteszem,heteroknál is teljesen ok,ha valakinek fontos a biztonság.Melegeknél meg tényleg valóban kockázatosabb.:(
2016. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!