Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, hogyan veritek úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan veritek úgy, hogy nagyot élvezzetek?

Figyelt kérdés
Mindig kíváncsi voltam, más fiúk hogyan csinálják, pl. hogyan a legkényelmesebb megfogni, hogyan tudtok a legnagyobbat élvezni, stb.
2016. aug. 10. 03:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bikakábel csipeszével
2016. aug. 10. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bekenem a farkam sikosítóval és nekinyomom a ventillátornak.
2016. aug. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek máshogy kényelmes :D én simán megfogom és kész xd általában mindig nagyot lövök (mellkas környéke). de minél jobban fel vagyok izgulva meg minél tovább húzom annál nagyobbat lövök.
2016. aug. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elszoktam húzni 3-4 órásra, és olyankor slagként jön a végén a cuccos, plusz leesek a székről, akkorát élvezek :D
2016. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár napig ha nem verem ki, utána általában hatalmasat élvezek.
2016. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik irányból közelítsd meg a kérdésedet! Ha valakire igen erősen vágysz, nagyon megtetszett, és rágondolsz közben, jelentősen nagyobbat fogsz élvezni, akárhogy is fogtad meg a farkadat! :)))
2016. aug. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Ebben tényleg van valami! :)

Köszi szépen mindenkinek, aki hasznos választ adott:)

2016. aug. 11. 07:19
 8/8 mr rex ***** válasza:
100%
hát én úgy szoktam, hogy tartalékolom egy ideig (akár 1-1,5 hétig is néha), mivel akkor összegyűlik egy jó adag és akkor jó sokat tudok kilövellni, ami nagyon élvezetes. Előfordult már 11 és 15 lövéses orgazmusom is és az élvezés érzése után még kinzom egy ideig a szerszámot. De a kellemetlen az volt, hogy utána napokig sajgott :(
2016. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!