Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisoknál vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisoknál vagy biszexuálisoknál mit jelent a szeretkezés és mit jelent a szex? Kifejtenétek részletesebben, hogy mi és hogyan történik a kétféle dologban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugyan azt jelenti mint heteroknál.. attól hogy valaki a saját vagy a másik nemhez vonzódik, attól még a szavak jelentése nem változik meg :D
2016. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert heteróknál mi különbözteti meg a kettőt?

Szerintem az, hogy a szeretkezés sokkal bennsőségesebb, érzelemdúsabb dolog. Tök mindegy hogy hetero vagy homo párról van szó.

2016. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szeretkezés: finomban dugja be a kukiját a másik popsijába.

Szex: keményen dugja be a kukiját a másik popsijába.

2016. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek.... ilyen hülye kérdést... milenne a külömbség... gondolkozz el.
2016. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pl csak egy szerelmes pár tud szeretkezni, mert a szeretkezés egy érzelmekben túlfűtött együttlét. Ezért jó szerintem az angol kifejezés, making love. Szeretkezés is lehet durva, és erőszakos, pl ha a 2 felé bdsm kedvelő, de akkor is tele vannak érzelmekkel, és nem smaciznak, hanem csókolóznak,
2016. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem használni a szeretkezés szót. Két fiú is tud szeretkezni, ha őszintén szeretik egymást. Ettől függetlenül a vége itt is az, hogy az egyikük megdugja a másikat. Szóval a szex meg a dugás szavakat sem érzem sértőnek. :)
2016. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"egyikük megdugja a másikat"


vagy a másikuk az egyiket...

esetleg mindketten megdugják a másikat :-)

2016. aug. 22. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább onnan közelítem meg a kérdést, hogy ha van egy számodra szimpatikus ember akivel boldog vagy és ha egy idő után nem találkoznátok hiányozna, akkor ti ketten biztos szeretkeznétek.

Azonban ha meglátnál egy srácot és kirakósoznál vele mindegy, hogy aktiv vagy passziv esetleg uni vagy és miután mindenki párosított mindent mindennel, ahogy akart, de a történtek után huzamosabb időre nem látjátok egymást, mert hát ugye szexkapcsolat lehet mégbelőle érzelem nélkül, és nem annyira hiányzik meg nem annyira töltenéd vele a napot, "ELVAGY NÉLKÜLE" akkor azt nevezném szexnek, nos így is megfelel a válaszom? :)

2016. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amugy én még sose voltam szerelmes pedig a fiúk vonzanak, így nem tudom, hogy korrekt-e a válaszom

előző voltam ;)

2016. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, értelmes a válaszod, értékeltelek.
2016. aug. 23. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!