Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fesztiválon van valami módja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválon van valami módja srácot felszedni?

Figyelt kérdés
Megyek strand fesztiválra, és szívesen összejönnék egy sráccal, csak nem tudom, hogy kéne ezt jeleznem annak, aki bejön, hogy ne legyen feltűnő, meg ciki:D
2016. aug. 24. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem simán odamehetsz beszélgetni, hozzám is jöttek már
2016. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oks, de ha heteró az illető, nem akarok ebből gondot xd
2016. aug. 24. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Korod?
2016. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem itt szeretnék ismerkedni :D hanem a fesztiválon
2016. aug. 24. 22:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sose mertem élőben. Ennek ellenére a Szigeten szerintem fel akart szedni egy srác aki még be is jött. Csak elba...sztam :D
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj szemezni és mosolyogj emberekre. Ennél többet nem igazán tudsz tenni. :D Én is fesztiválon vagyok a napokban egyébként.


20/F

2016. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is örök probléma, mint alapjárat az élőben ismerkedés. :D De valószínűleg tényleg a szemezés a leghatásosabb, csak találj olyat, aki vevő is rá... XD
2016. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!