Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként hol lehet komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol lehet komoly kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés
Hagyományos ismerkedésre gondolok (a 2 pasi részt leszámítva): randi, beszélgetés, mozizás stb és utána szex, mikor már ismerjük egymást. Grindr és Planetromeo tele van szexrandisokkal, Tinderen meg ha van is match, sose írnak, pedig vannak nagyon helyes srácok. Személyesen meg nagyon rizikós randira hívni egy pasit, aki tetszik..

2016. aug. 28. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Bárhol. AZonban arra készülni kell, hogy lesz megcsalás. Legalábbis sajna ezt látom. Ettől függetlenül én azt mondom, hogy van olyan amikor egy kapcsolatba belefér, mert tudod, hogy szeret a másik és nem fog elmenni mással csak szexelni. Mert bármilyen fura is, a csak szex az csak szex. És ha szereted a másikat akkor hozzá akarsz este bújni, de attól még vak nem vagy. Főleg fiatalon értem ezt meg. Én is az vagyok és én több éve élek ilyen kapcsolatban. Ő volt a 4. párom. Viszont azt hozzátenném, hogy nem első perctől volt így. Ez egy folyamat volt. Szóval ez se mindenkinek megy. Meg kell az a fajta bizalom, ami biztossá tesz. Meg szabályok. Amúgy azért írtam ezt le, mert tudom sokan ítélkeznek azok felett, akik így élnek. Holott tartósabb így egy kapcsolat, mint ha titokban dug félre a másik. Mi se reklámozzuk egymásnak csak tudjuk. Néha beszélünk róla. Megjegyzem míg nem éltem meg azt, hogy milyen egy ilyen én is elítéltem. Azt mondtam, ha vki szeret vkit azt nem akarja megcsalni. Csak persze ezt mindig olyanok mondták akik hetente mással dugnak vagy naponta. Úgy egyszerű kijelenteni. Én nem akartam, hogy majd később ő a szememre vesse vagy én neki, hogy a fiatalságom neki adtam és nem éltem ki magam. Mert nincs visszaút. Sose kapom vissza ezeket az éveket.
2016. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Ezeken az oldalakon is lehet csak kitartoan kell keresni továbbá melegbarát helyek, bárok stb.
2016. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyere a [link] -ra.
2016. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!