Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan lány aki belemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki belemenne egy kapcsolatba magát melegnek gondoló fiúval?

Figyelt kérdés
A kérdés merőben elméleti, a hangsúly azon van hogy te eltudnád-e képzelni hogy megpróbálsz "megtéríteni" egy meleg fiút? És kérdés nem is társkeresés, mert emiatt törölték már, egy hasonló de sokkal konkrétabb kérdésemet. Szóval csak az érdekel hogy el tudnád-e képzelni? :) 22F

2016. szept. 7. 13:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy fiú kapcsolatot akar egy lánnyal, akkor az a fiú vagy nem meleg, vagy a kapcsolat csak álcának kell.
2016. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
nem ez a kérdés, és nem is fogok magamra vonatkoztatva válaszolni.
2016. szept. 7. 13:55
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem próbálnám ráerőszakolni hogy hetero legyen. Az ilyen "megtérítős" dolgoktól a falnak megyek. Miért kellne megtéríteni? Semmi baj nincs azzal ha valaki meleg. Az és kész, nem árt vele senkinek.
2016. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
És ha valaki nem szeretne így élni, hanem szeretne normális életet, meg családot majd, csak már nem is mer nyíltan próbálkozni lányoknál, mert nem akarja becsapni őket, meg fél a saját kudarcától?
2016. szept. 7. 14:07
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
Úgy gondolom az illetőn túl nagy a nyomás hogy "normális" legyen. Ugyanakkor úgy vélem, nem normális az, ha valaki rákényszeríti magát egy olyan életre amit igazából nem is akar. Tönkre fogja tenni saját magát, a csajt, és ha később lesz gyerek azt is. Mert nem fogja örökké bírni hogy hazugságban éljen, vagy ha tűr is boldogtalan lesz, és ezt az esetleges családja is megsínyli.
2016. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg akkor nem. Ha biszex az plusz pont mert szeretwm harmasban es jo lenne egy olyan pasi aki a masik ferfivel is van. Ha full meleg akkor nyilvan nem is kivan ugy pedig xar a szex.
2016. szept. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
és ha én nem genetikai determinációnak gondolom a homoszexualitást (a saját melegségem), hanem egy pszichológiai útvesztőnek (nagyon pontosan megvan a fejemben, hogy mi volt az a sok éves folyamat amitől kialakult), amiből visszaakarok fordulni, bűn segítséget kérni egy nőtől teljesen nyílt lapokkal?
2016. szept. 7. 14:14
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem bűn. De vagy becsapod magad, vagy nem csak a pasik érdekelnek. Úgy gondolom nincs abban semmi rossz amit akarsz, de tényleg ezt akarod? Vagy csak ez az elvárás feléd, esetleg megkeserítetek az életed a szexuális beállítottságod miatt, ezért érzel kényszert arra hogy változtass? Jó lenne ha letisztáznád magadban, hogy a homoszexualitás nem rossz, nem bűnös dolog.


Egyetlen embert ismertem aki úgy akart változtatni mint te- na őt vallásosan nevelték, bedumálták neki hogy a melegek milyen fujj-fujj bűnős dolgot tesznek, és a pokolra fognak jutni, meg hasonló marhaságokkal tömték a fejét. Ő néhány szerencsétlen próbálkozás után elfogadta önmagát, és per pillanat a pasijával él. Nem mondom hogy minden tökéletes náluk, de szebben élnek mint néhány házaspár akit ismerek.


Szóval arra kérlek: Gondolkozz el rajta hogy tényleg ezt akarod-e, és miért akarod ezt.

2016. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem csuktak le meg erezt senkit igy nem bun. Van meleg baratom 2 is, miert akarsz valtoztatni azon amin nem tudsz? A sajat eletedet cs.szed el. Ez olyan mintha en monogam kapcsolatban akarnek elni ferjjel es gyereket szulni. Csak azert h megfeleljek a tarsadalombak? Hagyjuk mar. Hedonista vagyok. Se megprobalhatod lannyal. Felallna egyaltalan ra? Vagy mindig Kamagraval akarod megdugni?
2016. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
én más életet akarok. és ott dől el végleg az egész, hogy már nem is ismerek meg annyira egy nőt se hogy lenne esélye hogy beleszerethessek. nem ítélem el azokat akik így élnek, de én tudom hogy nem ez az az út amit én szeretnék.
2016. szept. 7. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!