Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon beteg vagyok? Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg vagyok? Ti szoktatok fantáziálni arról hogy javító intézettben vagytok, /vagy börtönben, ki hány éves :D/ és ott be vagytok zárva és a fürdőben vagy a cellátokban jól megdugnak? F

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak meleg vagy,nem beteg.Az ilyen fantáziálásnál nálam nem dugás történik csak max szopás.De biztos sokan mások is fantáziálnak hasonlókról,mert akiben van hajlam annak megmozdul a fantáziája (is!) attól hogy több fiú van egy helyen bezárva,együtt zuhanyoznak,stb.Ez nem betegség!
2016. szept. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hmm arra izgulsz hogy seggbe dugjon valaki egy börtönben? Hát akkor csukasd le magad már az első nap végig mennek rajtad a kanok.. 22 L
2016. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy barátom idézem. "Milyen nemi erőszak az, amit az "áldozat" jobban akar mint az elkövető?!"
2016. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Én rengeteget fantáziálok ilyen helyzetről, hogy más helyes fiúknak vagyok alárendelve egy zárt helyen. Annyira jó lenne ilyenkor a számmal kielégíteni a társaimat, aztán felkínálni nekik a testemet közösülésre

26 f

2016. szept. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretném ha egy pár rosszfiú seggbe-erőszakolna.
2016. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

engem azóta izgat a dolog, mikor egy nővel beszéltem nem tudta hogy van ilyesmi hajlamom csak beszélgettünk úgy általánosságban, és azt mondta hogy már nem olyanok a börtönök mint régen, és kérdeztem hogy akkor ugye én biztonságban lennék? azt mondta ,hogy nem mert te szépfiú vagy tuti seggbe dugnának.

na nem is kellett több, egy ideig erről fantáziáltam, hogy én lennék a csaj a börtönben :D

2016. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!