Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beteges ha passzívként arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges ha passzívként arra izgulok, hogy egy aktív srác jól megalázzon?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg vannak olyan aktívak is akiket pont ez izgat?
2016. szept. 26. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira megalázni, inkább "csak" dominálni valaki felett izgat mint aktív.

Szerintem nincs azzal semmi probléma, hisz mindenkinek más jön be. Van akinek fétise van, van aki szerepjátékokra bukik, szóval szerintem addig, amíg mindkét(vagy több) fél élvezi és tudják hol vannak a határok, hadd csinálják.

20/f

2016. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És hány éves vagy? 17/f
2016. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem beteges, te az erősebb dominanciát szereted. Mondjuk a passzívok (mint én is) szerintem szeretik, ha az aktív dominál.
2016. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kb hárommal lejjebb pont van még egy ilyen kérdés. meg minimum napi egy. sokakat izgat, ízlések és pofonok. amíg neked belefér és nem kellemetlen a megalázás addig nem gáz
2016. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges egyáltalán.
2016. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez engem is izgat, avval egyutt ,hogy fiatalabb srac alazzon, neki legyek a szextargya. 20koruli srac max, en 26 vagyok. 1x mar ossze is jott, eloben is iszonyuan elveztem.

26F

2016. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha valakit izgat és bírja is az alázást és azt ha eszközként van kezelve a szexben. :) Szoktam néha ilyet csinálni, csak kevés srác szereti ezt. Azt mondják tetszene nekik, meg is beszéljük mi fér bele, aztán mégse tetszik nekik. :(
2016. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát, én passzív vagyok de a kapcsolatom nem a dominanciáról szól.

Sőt, kettőnk közül én vagyok a határozottabb személyiség.

A passzív szerep csak annyit jelent, hogy azt élvezed ha dugnak.

Nekem elég egy magas, vékony, intelligens, széparcú pasi ahhoz hogy felizguljak.

Amikor már belemagyaráztok dominanciát, meg megalázást-adnék én neki...- az már valamilyen fétis.

Meg szerintem picit beteges is, ez így van.

2016. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Miért lenne beteges? Mi beteges manapság - sokkal komolyabb gondok is vannak, mint hogy valaki feltegye önmagának a kérdést, hogy beteges-e ha valami furcsára izgul persze vannak kivételek. Ez olyan mint a kérdés, hogy beteg-e az illető ha élvezi a fájdalmat. Attól függ. Ha az illető élvezi a fájdalmat és ezért szereti ha elpaskolják vagy ilyesmi akkor nem beteg. Viszont ha szenved és azért várja el, hogy szenvedjen nos akkor beteg.
2016. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egyébként nekem is egy vágyálmom ez de eddig nem mertem lépni. Csak egy kis kötözés, kényszerzubbony, maszk, kiszolgáltatottság... de eddig még csak fantáziálni volt rá lehetőségem.
2016. szept. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!