Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha egy nő vagy 2-3 nő megjelenne egy kimondottan melegeknek szóló helyen, mert szeretnének csak szórakozni, táncolni, jól érezni magukat és nem akarnak felszedni senkit?

Figyelt kérdés

Hetero nők, akik menekülnek a "hajtó vadászat" elől. :)

Kiváncsi lennék az őszinte véleményetekre, mert már többször beszéltünk erről néhány barátnőmmel. :)

Előre is köszi a válaszokat! :)


2016. okt. 1. 02:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Oda nők is bemehetnek?
2016. okt. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
ha beengednek biztos de szerintem a melegbárba nem engednek be csakugy pár csajt.
2016. okt. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

"Hetero nők, akik menekülnek a "hajtó vadászat" elől. :)"


Jaj mert bem tudod lekoptatni a pasikat, igaz?

Amúgy neg a női lét maga az egoizmus. Egy meleg bárban a kicsi egód nem tudná feldolgozni, hogy le se sz*nak, meg, hkgy nem akarják fizetni a piádat.

2016. okt. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Meleg

Ergo ha leszbik akkor melegek nem ???

Es ki a fene mondja meg ranezesre h meleg e valaki vagy sem ?

2016. okt. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Uccsónál a pont.A meleg bárok a melegeknek szólnak. nem csak a férfiak lehwtnek melegek.azt,higy te leszbi vagy e vagy sem senki nem mondja meg.
2016. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy neg a női lét maga az egoizmus."


Mindjárt elszégyellem magam mert nőnek szulettem!

Es a ferfi lét az talán maga a tokeletesseg??

Hímsoviniszta állat!

2016. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha amúgy normális vendégként vannak ott a lányok. Senki sem zavar, ha nem csinál balhét és nem hangoskodik.
2016. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lányok is szoktak lenni rendszeresen, miért ne mehetnénk be?


hármas: hidd el nem mindenkinél ér valamit a szép szó. nem túl kellemes úgy táncolni valahol hogy folyamatosan hátulról lihegnek a nyakadba meg aládnyúlnak.

2016. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne semmi. Érthető hogy úgy akarnak szórakozni, hogy senki nem akarja megszexuálni őket.


Amugy ha valakit zavar, akkor vannak olyan helyek ahová nem engedik be a nőket. :D

2016. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem vagyok meleg, de a baráti társaságban van meleg srác és lecsalt minket itthon is, és külföldön is egyszer-egyszer meleg szórakozóhelyre.


Mindenhol voltak csajok, sőt nem is akármilyen csajok. Csomó lány jár le ilyen helyekre,akár együtt csajok vagy a meleg barátaikkal.Velünk is volt 2 csaj amúgy. nem zavar ez ott senkit.

2016. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!