Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti jártatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti jártatok már úgy, hogy egyszerre 2 srácnak tetszettek, és ez az érzés kölcsönös volt?

Figyelt kérdés

Hogy döntöttek, hogy melyik srácot választottátok? És miért pont őt?


20aktív


2016. okt. 2. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én két aktívnak tetszem, nem döntöttem. Mindkettővel csinálom.
2016. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én pl most jelenleg egyszerre 3mal járok össze és passzív vagyok egyértelműen... de nem érdekel ők is tudják hogy a változatosságot szeretem és nincs ezzel bajuk
2016. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egynek se, nem hogy kettőnek... :D
2016. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én hány srácnak tetszem azt nem tudom, de 3-nak legalább...Hát amelyik megpróbál felém közelíteni, mert akkor az azt jelzi, hogy őt érdeklem a legjobban és/vagy ő a legbátrabb. :D...Meg ugye ha azt mondja, hogy legyünk dugópajtások, akkor is könnyebb dolgom van, mert engem csak komoly kapcsolat érdekel. :P

Ha meg közelednének felém rendesen, akkor próbálnám kideríteni, hogy melyikkel passzolok leginkább pl ha van egy pozitív passzív sportos srác, meg egy cigiző eléggé negatív hozzáállású aktív, akkor próbálok ép ésszel dönteni és a pozitív sportos fiút választom. Viszont egy idő után csak kialakul róluk egy belső kép, ami lehet hogy a logikának ellentmond pl egyszerűen beleszeretek a cigiző srácba, miközben ő "kevesebb esélyekkel indult" vagy kiderítek róluk dolgokat, pl miért is olyan negatív az a fiú, míg a pozitív srác meg egy *eggfej és/vagy van barátnője stb.

Ha máshogy nem is tudsz dönteni, akkor dobj fel egy érmét és amelyik oldalnak szurkolsz, azt válaszd. ;) Ha meg nem szurkolsz egyik oldalnak sem, akkor meg simán amelyik oldalt választott neked a sors(bár ez kicsit furcsa lenne nekem). :D

20/f

2016. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez egyáltalán nem alkalmiról szól, hanem párkapcsolatról!

nem tudok dönteni :/

2016. okt. 3. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàl' istennek nem volt hasonlóban rèszem. De megèrtelek! Hàt szerintem èn Azt vàlasztanàm aki a legjobban megfog. Viszont egyik vàlaszoló felemlítette ezt a sportos.vs.negatív pèldàt. Ez szerintem ez lehet egy fontos szempont. Ès ezt úgy èrtem h melyikkel tudnàl hoszú tàvon boldog lenni. Remèlem tudtam segíteni. Ès szurkolok neked h a legjobb döntèst hozd meg. 22f\m
2016. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!