Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Lehet meleg párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Lehet meleg párkapcsolat anélkül is hogy két pasinak seggbe kéne egymást dugnia? Tehát seggbedugás és seggnyalás nélkül? Számomra ezek nagyon visszataszítóak.

Figyelt kérdés
2016. okt. 13. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Én csak az orált kedvelem. Számomra is undi a dugás.
2016. okt. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés alapja minden. Hozd fel ezt a dolgot és ha ezután is randizni akar veled egy srác, akkor lehet, neki se jön be annyira a dolog vagy csak simán megvan nélküle.

Meg van olyan aki aszexuális vagyis semmilyen szexuális vágya nincs, csak romantikus...

2016. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. okt. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ritka, de igen, van ilyen.

Érdemes célzottan hasonló érdeklődésű embereket keresni.

2016. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyedén, engem csak az orál érdekel.
2016. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de tényleg ritka.

Szerintem próbáld ki azért az anált, kár lemondani róla. :)

2016. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen de nagyon ritka.

Két férfi együttélésénél a sex nagyon fontos és a meleg szexbe a dugás és a nyalás is beletartozik(nem minden párnál, de nagyon jó érzés), vagy legalábbis én nem tudok csak xopással kielégülni.

2016. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem jön be az anál. Szóval simán lehet ilyen.
2016. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is lehet. Mi nagyon ritkán dugunk, bár az utóbbi időben kicsit sűrűbben kedvünk támad hozzá. De alapvetően az elmúlt 4 évben, mióta együtt vagyunk a párommal kb. ha 20x dugtunk azzal sokat mondok és nem is jön elő sűrűn, hogy kedvünk volna hozzá. A kinyalás pedig egyáltalán nem játszik, mert minket is valahogy undorít.. :P
2016. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát, én komolyan mondom érdekes itt egyesek szexuális élete.

Nem negatív értelemben értem, de nekem furcsa hogy lehet dugás nélkül élni. És még nem is a meleg Káma Szutra a Bibliánk :)

2016. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!