Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen egy melegbár? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy melegbár? Mi folyik ott?

Figyelt kérdés

Sziasztok aki volt már melegbárban mit látott ? mit szoktak ott csinálni nem vagyok meleg csak érdekel

bunkók melőzenek köszi


2016. okt. 25. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Kellemes hőmérsékletű.

Ebből kifolyólag forró víz folyik ott, a fűtés csövekben.

2016. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Szól a zene, fiúk isszák a kis margaritakat es nehanyan meg csokolozbak. Kb ennyi.
2016. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Mivel normális választ eddig nem kaptál...

Melegbárban voltam már és elég negatív véleményem van róla. Bunkó, vad, szexéhes, beteg ember volt ott többségben (hozzáteszem nem általánosítok, lehet máshol nem ilyen csak én voltam rossz helyen). Nekem nem jött be. Jobban kedvelem a melegbarát helyeket. Itt pécsen van egy kávézó ami kulturált, normális emberekkel teli egyszerűen szuper hely. Inkább ajánlanám az ehhez hasonló helyeket mint melegbárokat.

25f meleg

2016. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát melegbárt nézve Alter ami jelentős, és ha oda keresni mész, persze hogy szexelniakarokat találsz, akiket ha elutasítanak, elküldenek mindennek, így barátokkal menni, és nem is jozzanon, mert úgy se jó. Én barátommal (fiúmmal) szoktam menni, és iszunk pár vodka narancsot.
2016. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Én hetero nőként voltam már párszor, ugyanis százszor jobb a buli, mint egy sima helyen. Többnyire vannak travi show-k, azaz férfiak beöltöznek nőnek és előadnak valami zenés, táncos műsort. Emellett persze szól a zene a tánctéren, ami többnyire a mai diszkó slágereknek felel meg. Itt normálisan táncolnak, buliznak, vannak leszbik, melegek, persze csókolóznak is. Vannak táncosok, mint egy sima helyen is a gogo csajok, csak itt fiúk is táncolnak.

A pia baromi drága és szerintem pancsolt, de a hangulat marha jó. Vannak sötétszobák, ahova elvonulhatnak azok, akik szeretnének. Senki nem erőszakoskodik, nem nyomakodik, nem láttam még ott attrocitást. Sokkal kedvesebben állnak mindenkihez, és normálisak.

Én nyílt napon voltam, akkor ez volt a helyzet. Amikor viszont csak melegek mehetnek be, akkor nem tudom, mi folyik ott és milyen a helyzet.

2016. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem is tudtam hogy van amikor csajokat nem engednek be. Mindig szokott lenni pár egyébként, és a hangulat is ugyanolyan általában.
2016. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
sperma az folyik azt már sokszor láttam
2016. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !
2016. okt. 26. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztom a hármas véleményét.. Én is inkább a melegbarát helyeket kedvelem, mint a melegbárokat.

26f m

2016. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!