Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Engem lesokkolt, hogy magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem lesokkolt, hogy magyar ismertebb emberek ilyen könnyen keresnek szexkapcsolatokat Pesten. Volt ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki(k)re gondolsz? Mi a konkrét sztori?
2016. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

miért szerinted mi az egyik elsődleges motiváció arra,hogy híres legyél?

hogy azt dugd meg akit csak akarsz.

2016. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

de miért ne keresne? sose értettem, miért gondolják legtöbben h ismertebb emberek nem akarnak szexelni :) én is futottam már össze igen ismert sráccal egy sima társkeresőn, még először azt hittem, vmi szivatás, aztán kiderült, mégse.

szóval a kérdés inkább: miért ne keresnének?

2016. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Privátban leírnád, hogy kiről van szó?
2016. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 K...László ***** válasza:
100%
Engem az sokkol le, hogy ezek az ismertek mindenki mást lenéznek, aki nem olyan ismert. Te miért nem vagy ismert? Celeb helyett miért vagy pl autószerelő? Ahhoz még ész is kell, a magamutogatáshoz nem kell semmi. Talán nem szereted a nőket?
2016. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

semmi sincs ok nélkül na ...

aztán meg akik olyan körökben mozognak, nagyon más életvitelt folytatnak, hidd el, összeegyeztethetetlen egy "mezei" és egy amolyan ismert ember élete, és nem mindig mondanám h sokkal jobb.

2016. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többel is találkoztam ilyen szituációban.
2016. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Lakatos Levente :)

Ők is egyszerű emberek.

2016. dec. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!