Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel már tudom, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel már tudom, hogy meleg vagyok és lassan meg is békélek vele, még nem próbáltam más fiúval semmit, de próbáljam ki milyen vagy jobb, ha olyannal kezdem el, akivel együtt is tudok maradni? 18/F

Figyelt kérdés
Még tudni érdemes, hogy nagyon érzékeny vagyok és félek, hogy az "alkalmi" partneremet nem tudnám elengedni.. mert beleszeretnék

2016. nov. 1. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább olyat keresnék akivel, legalább igy eleinte, tartósabb dolgot tudnk összehozni.


Tekintve a körülményeket, mindenképp ez lenne a legelőnyösebb számodra!

2016. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzékenyebb típus vagy, akkor inkább olyat keress, akinek nem csak egy éjszakára kellesz.
2016. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban jársz egy olyannal aki odafigyel rád, és nem csak eszközként használ. Nekem kemény 2 hónapba telt hogy fel tudjak oldódni annyira, hogy élvezni tudjam passzívként.
2016. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne jobb, ha keresnél egy olyan fiút, aki hasonló lelkivilágú, mint te. Ő akkor meg fogja érteni, hogy nem akarod siettetni/összetörni a szívedet és komolyan is veszi, még ha már ő nem is szűz.

Itt vagyok én is 20 évesen (szintén szűz) és vannak, akik képtelenek megérteni, hogy egy ilyen "helyes srác", mint én hogy lehet még szűz. Egy lánynak -aki tudja rólam, hogy meleg vagyok- meséltem, hogy magányosnak érzem magam, mert ugye nincs senkim, erre ő azonnal rákezdett, hogy keressek dugópajtit magamnak. -.-" Szóval van ilyen is...

Sok sikert a pár találáshoz! :)

2016. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mind nagyon rendesek voltatok, ment a zöldpacsi :'), ritkán tapasztok ilyesmit :'D
2016. nov. 2. 00:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen :D egy barát kell akivel jol el vagy, azt ugy is érezni fogod magadban, hogyha jol el vagy a sráccal, hogy akarnál vele dolgokat :D azt belül érzed :D szoval ne dugopajtit keress, ahogy a többiek is irták :D az elején nem is baj, ha nincs semmi :D ha jo barátok lesztek akkor szinte magadtol akarsz, majd vele ezt azt :D

Én is szűz vagyok, de én nem békéltem meg magammal, pedig 21 vagyok :D ugyhogy jo uton jársz :D :) sok szerencsét hozzá :D

2016. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Oh am, én passziv vagyok, én csak hozzá járulok a tanács adáshoz :D nem tudok, melegekkel beszélgetni, mert még kellemetlen, de tanácsokat véleményt szeretek irogatni :D szoval én a háttérben érzem jol magam

Előző voltam

2016. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmival szerintem egyáltalán nem èrdemes foglalkozni. Ha nem is olyannal csinálod, akivel hivatalosan is együtt vagytok, akkor is jobb, ha pl összebarátkozol valakivel, kialakul egy szorosabb kapcsolat és vele fekszel le egyszer/időközönként. :)


20/f

2016. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ne menj bele alkalmiba lehet h mivel nincs köztetek érzelmi kötődés ezért nem elvezned vele a szexet nalam is ez volt
2016. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem olyannal szexeltem elsőre, akivel jártam...meg jó darabig nem. de nem érzem, hogy kárt szenvedtem valamiben ettől:D
2016. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!