Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak engem zavar, hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy minden passzív nagy méretet akar?

Figyelt kérdés
Nekem csak 15-16cm kb és eddig nem zavart, de mostanság annyira sokszor látom, hogy csak nagy mérettel, stb keresnek srácot mások, hogy kezdem rossznak érezni. Pedig eddig tök elégedett voltam vele.

2016. nov. 8. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
én nem akarok nagyot. már is nem minden passzív. és igen csak téged zavar keress más hobbit
2016. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarnék nagyot. Nem azt akarom, hogy szétszakítson, hanem hogy élvezzem az együttlétet.
2016. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem olyat keresek, akinek nagy. Nem is ez a szempont, ami alapján barátot keresek magamnak...

20/f

2016. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na, jó ezeket olvasni. Megnygutató! Alapba én is állandó, fix partnert keresek :)
2016. nov. 8. 12:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon van (22 centis) és mindig az ellenkezőjébe futok. Mindenkinek túl nagy,az átlagos/kisebb méret jön be nekik.
2016. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én aktív vagyok hasonló mérettel, de eddig nem volt problémám vele, mondjuk nem a széjjelb***ott, bulikirálynő passzívokkal ismerkedtem sose, mindig az igazi emberi értekekkel rendelkező pasikat kerestem. Több partnerem mondta, hogy jobb is ez a méret, mert legalább valóban az élvezetekre koncentrálhat a fájdalom helyett. Sőt az egyik pasim úgy élvezett rendszeresen, hogy a farkához sem nyúlt.


Nyilván így is előfordulhat a jövőben, hogy valakinek ez valóban kevés lesz, de ha komoly a kapcsolat és szeretjük egymást, ezt annyi mindennel lehet kompenzálni. Jó technikával, ügyes kéz- és nyelvjátékkal, hosszas kényeztetéssel, szexuális segédeszközökkel.

2016. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is oda van írva, hogy 18-25 éves srácot keresek, de voltam már 29 évessel és vele is jó volt.


Szóval ne vedd készpénznek azt, amit adatlapokon látsz olvasva. Az csak amolyan iránymutató inkább farokméret vagy kor tekintetében, nem pontos dolog.

22/F

2016. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már elég lenne egy 14-15 centis is, ha már egy ujj behatolása kellemes/fájdalmas érzés, ami sokkal kisebb, akkor minek legyen akkora ami be se fér? (elég szűk vagyok)
2016. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit szeretnek, am fontos, hogy legyen sportos, humoros, helyes, jolelku az az aktiv urfi.😉

Ha budan el az elony.😎

2016. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tökéletes a méreted, mondjuk nálam a külső fontosabb a méretnél, és igaz hogy ezzel se járnak sokan jól, de mindenkinek megvan az esete amit jobban szeret szerintem többség nem a méret alapján választ
2016. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!