Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láthatott minket vajon valaki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatott minket vajon valaki?

Figyelt kérdés
Vègre saját lakásba tudtam költözni (panel de nekem tökéletes) viszont eddig otthon mindig is utáltam a terítőket, függönyöket meg szőnyegeket meg stb mondhatni fóbiám. És ahogy beköltöztem meg se fordult a fejembe hogy legalább függöny azért kéne. Mert szembe is van egy ugyan ilyen tizes, ès egész közel is és amikor esténként a barátommal (fiú, én is) "elvoltunk" azt simán láthattàk nem? Gondolok itt olyan részekre amikor finomabban megy a dolog pl a nappaliban még lámpafényben. Akkor simán látnak mindent befele? Kb 3 hét volt. 21 F
2016. nov. 14. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értelek igazán nem...

Ha látták...akkor ismét és úgy csináljátok?

Az ablakpárkányt javaslom legközelebb!

Neméri kapaszkodni!

2016. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Tuti látták és közben szörnyülködtek hogy- "ezek a mocskos b.z.ik a kirakatban szexelnek". Legközelebb tessék vigyázni.
2016. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Engem izgatott volna, ha látlak titeket, nem szörnyülködnék..

18/L

2016. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam ilyen kérdésekre válaszolni, de most megírom. Először is tisztázzuk: ha tisztában vagy azzal, hogy „szembe is van egy ugyan ilyen tizes, ès egész közel is”, akkor igazából mi is a kérdés? Főleg úgy, hogy nincs függönyöd. Másodszor: ezt Ti tudjátok a legjobban eldönteni, hogy vajon a szomszédok beláthatnak-e. Egyébként meg, ha látott Titeket valaki, az csak nektek lehet kellemetlen, illetve magatoknak köszönhetitek, normális ember nem csinál ilyet. Ami kettőtök között történik, az csak Rátok tartozik.
2016. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha megláttak, akkor mi van? Nehogy már ez zavarjon. Ha valaki irigykedik, akkor úgy kell neki.
2016. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tuti h làtak :D én még fügönyön keresztül is làtam ilyet:D
2016. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Meglátják és többet arra se fordítják a fejüket. :D
2016. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Biztosan láthattak, de egy panelházas területen úgysem igazán ismerik egymást az emberek. Azért egy függöny nem ártana, bármennyire is nem szereted, ami kell az kell. :)
2016. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!