Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi esély van rá ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá ezek alapján, hogy meleg vagyok? 19/F

Figyelt kérdés

Soha sem éreztem úgy egy lány iránt, hogy szívesen lennék vele együtt. Bár eddigi életem során egy barátnőm volt, akivel lefeküdtünk és nem éreztem semmi különöset. Viszont valamelyik nap elkezdtem ismerkedni egy fiúval, akivel nem egy erotikus beszélgetésünk volt már és amikor vele feküdtem le, valahogy sokkal jobbnak éreztem, mintha sokkal felszabadultabb lettem volna. Ezt nem éreztem annál a lánynál. Másrészről nem vagyok benne biztos, hogg szerelemből tudnék szeretni egy lányt. Őt is csak azért szerettem mert aranyos volt, de semmi több.

Valahogy azt is észrevettem, hogy többynire inkább csak fiúkat nézek meg. Ha látok egy jóképű srácot akkor rögtön az az első gondolatom, hogy szívesen megcsókolnám és minél jobban szeretnék a közelében lenni.


2016. nov. 20. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amit írsz 82,567% az esélye hogy meleg vagy. =)

Komolyabbra fordítva a szót, nem zavar a lányokkal való szex sem, de fiúval érzed jól magad. Meleg vagy inkább, mint bi. Csak úgy látszik még nem fogadtad el. De ne görcsölj ezen, nincs semmi baj ezzel. Éld az életed, azzal légy aki tetszik (akár fiú / akár lány) és legyél boldog =)

2016. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát igen.....előfordulhat:DDD
2016. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, ezek alapján úgy tűnik, hogy te homoszexuális vagy. Próbáld meg magad elfogadni, és felfedezni ezt az 'életformát'.

19F/meleg

2016. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Ezen átmegyünk mind. Nehéz...
2016. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!