Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg kapcsolatban csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg kapcsolatban csinálják a bareback szexet? óvszer mentes szexet?

Figyelt kérdés
Én hetero vagyok de én alkalmi kapcsolatban is gumi nélkül csinálom a lányal az anált sőt ha szedd fogamzás gátlót akkor a punci szexet is .szerintem egy alkalmi kapcsolatban is fő a bizalom hogy megbizunk egymásban tudjuk egymásról hogy nincs semi nemibetegsége és ha van azt elmondjuk egymásnak és csak akkor húzunk óvszert pl én már kb 10 lányal voltam életemben és soha nem használtam óvszert még sincs semmi bajom az óvszerel olyan a szex mint gumi csizmában lábat mosni vagy gumi kesztyűben kezet mosni nincs sok értelme. Mellesleg nem csak a aktiv fél de a passziv fél is jobban élvezi gumi nélkül.A melegek azért nem csinálják óvszer nélkul alkalmi kapcsolatban mert nem biznak meg egymásban és féltik a rongy életüket?

2016. nov. 22. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert nem olyan ostobák, mint te. Nyilván aki belemegy veled alkalmi kapcsolatba, az a nagy számok törvénye szerint mással is megteszi, mint ahogy azok is, akikkel a partnereid szexelnek, és így tovább. Elég egyetlen fertőzött ebben a "rendszerben", aki talán nem is tudja magáról, hiszen neki sem szóltak. Számos betegség akkor is fertőz, ha tünetmentes.

Jöhetsz ezzel az idióta hasonlattal, hogy "oan a gumi mind kesztyűbe kezet mosni x'D ki a faxom húza fel tesom" de magaddal szúrsz ki.

Mellesleg nem csak a melegek védekeznek, és persze közülük sem mindenki. Anális szexnél viszont fokozottan ajánlott, hiszen mégiscsak a végbélről van szó.

18/L

2016. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jelen óvszer nélkül szexelek barátommal, mert évek óta együtt vagyunk. amikor anno egyedül voltam és néha összejött egy-egy alkalmi, akkor viszont alap, hogy óvszer. egyrészt mert nem akarok semmit elkapni, másrészt random idegenek seggébe mégse dugom olyan szívesen gumi nélkül a farkam. ki tudja mennyire tiszta. barátommal más vele kialakult egy olyan kapcsolatom, hogy bármikor ès tudom hogy nagyon tiszta. de azért egy egy éjszakás srácnál inkább nem kockáztattam meg, hogy elhányom magam. mégis csak a végbélről van szó, ha érted
2016. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Béla211 ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, de honnan tudod ,hogy nem vagy nemi beteg voltál szűrésen?

Amúgy pont az ilyen hozzá állás miatt nő a hív+ nők száma egyre erősebben.

Én is a párommal hosszú ideje együtt vagyunk és mi sem használunk óvszert. De mielőtt elhagytunk, elmentünk szűre, hogy biztosak legyünk ,hogy egyikünk sem fertőzött és szabadon élhetjük ki szexuális vágyainkat.

Ja és amúgy ha valaki hív+ lesz nem egyenlő a halállal most már nagyon jó gyógyszerek vannak. Tudok olyan fertőzöttről aki 30 éve kapta el és még mindig él.

2016. nov. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as na hát akkor meg kit érdekel hogy hiv fertőzött leszek?ma már kezelhető el lehet élni vele 30 évig is mellesleg 20 év múlva az orvosok biztos tudják majd gyogyitani is.
2016. nov. 23. 10:51
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es mit finyáskodol?én hetero vagyok de engem nem érdekelne hogy egy lány nincs kimosva még ha sz*ros lenne a segge akkor is seggbe dugnám és kinyalnám mert vonzodok hozzá.de ezek szerint ti melegek nem is vonzodtok egymáshoz mert finyáskodtok és a szex előtt kimosátok magatokat de ha igazán kivánátok egymást mint mi heterok akkor beöntés nélkul gumi nélkul csinálnátok
2016. nov. 23. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
jézus úr isten, hogy ti mikről tudtok beszélni ....
2016. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát tesó szégyelld magad!Mi ez,hogy féltik a rongy életüket?

ÉN meleg vagyok és úgy megd@glak gumi nélkül,hogy te is rongy leszel...hihihihi

2016. nov. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkalminál alap az óvszer, kapcsoltban meg gumi nélkül szeretem, szeretem ha belém élvez a pátom.

25/f

2016. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!