Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív melegek! Ti beavatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív melegek! Ti beavatnátok egy passzívot akkoris ha (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tehát 29 vagyok és még mindig kicsit bizonytalan. Kapcsoltatom eddig nem igazán volt lánnyal se, és csak kevés szexuális tapasztalatom van, de biszex vagyok. Az ismerkedés sose volt az erősségem, és most beteg is vagyok sajnos, rákos, de ránézésre nem látszik, meg amint tudvalevő ez azért nem fertőző. Vékony vagyok, de ez nem az állapotom miatt van, mindig is az voltam. Az a kérdésem hogy ilyen fiúval is ismerkednétek-e vagy ez esélytelen? Aktívként nem tudnám magam elképzelni a másik szerep viszont régi titkos vágyam. Teljesülhet ez, vagy mostmár inkább tegyek le róla szerintetek?

2016. dec. 9. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol nrzel ki akkor simán de egy kicsit tobb bátorság es on bizalom nem art.
2016. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ismerkednek,mert nem csak a tapasztalagok utan itelek meg valakit...28/aktiv
2016. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Béla211 ***** válasza:
100%
Ha nem lenne párom én ismerkednék veled ,mert őszinte voltál és én már ezt értékelném.
2016. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nahát ennél lesújtóbb válaszokra számítottam, bár lehet csak vigasztalni próbáltok, most érzem csak hogy mi mindenről maradhat le az ember ha besz*ri. Különösen a harmadik válasz tetszik!:-)
2016. dec. 10. 09:56
 5/12 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a leírtak közül bármi is kizáró ok lenne bármilyen szempontból is.
2016. dec. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel a vágyadat! Őszintén sajnálom, hogy rákos vagy! Erőt, kitartást kívánok Neked a küzdelemhez és azt, hogy mielőbb kigyógyulj ebből! Drukkolok így ismeretlenül is!
2016. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jóindulatot, bár eddig nem valószínű...de a vágyaimat tényleg nem akarom feladni, nekem is jár(na) hogy élvezzem kicsit az életet valakivel aki szeret. Köszönöm a válaszokat jófejek vagytok!
2016. dec. 14. 13:20
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, viszont teljes jóindulat ellenére, úgy gondolom, hogy kicsit szerencsétlen és teszetosza vagy, vagy hogy is fogalmazzak. Ezen változtass, lehet mondani, hogy kijárna, hogy élvezd az életet, ez tök igaz. De ha nem teszel érte semmit, mert ahogy a megnyilvánulásaidból lejön, csak rinyálsz.


De sikereket kívánok! :)

2016. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fertőző,és ha nem is nézelki szharul akkor igen ismerkednék.
2016. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy beszari! Egy barát, egy szexpartner, egy társ nagyon sokat tud emelni az emberen. Megéri, hidd el. Nyilván nem hűbelebalázs módjára...

De ha még nem volt soha társad, akkor te tudnál a csillagokig emelkedni a boldogságtól...

2016. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!