Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti meddig mentetek el az intimitásban mások előtt?

Figyelt kérdés

Párotokkal vagy alkalmi partneretekkel?

Meddig idegenek előtt? Meddig ismerősök előtt? Meddig más melegek előtt? Mennyire figyeltétek a reakciókat? A provokálás mennyire volt célotok vagy mennyire akartátok azt kerülni? Történt bármi rendkívüli illetve említésre méltó?



2016. dec. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
csók
2016. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

csókig

Nem szokott érdekelni,hogy ki mit gondol. Soha nem provokálás miatt csináljuk, hanem mert szeretjük egymást, és amíg a heterók megteszik addig én is megteszem.


Egyszer fordult elő,ahol a végeredmény pozitív volt. Még a kapcsolatunk elején történt, barátommal csókolóztunk az utcán, és kaptunk egy elég durva megjegyzést.

Barátomat ez akkor még jobban megviselte, épp próbáltam megnyugtatni, erre oda jött egy fiatal lány aki látta ez egész esetet, és megjegyezte hogy milyen cukik vagyunk együtt és,hogy ő az olyan párok miatt hisz az igaz szerelemben mint amilyenek mi vagyunk.



Én 25/F barátom/ 20

2016. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én még nem voltam fiuval. De már lennék

16

2016. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem ugyanaz, mintha heterok csókolóznának, mert ez zavar sokakat az meg nem.
2017. jan. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béla211 ***** válasza:
100%

engem sokszor zavar a heterok csókolózása főleg ,mert sokan szinte megerőszakolják egy mást a buszmegállóban és az utcán. Nem azt mondom legyen egy csók de ne mandula műtét olyan cuppogással társulva ,hogy majd belesüketülsz. Ez elég kellemetlen nézni és hallgatni is:D

én meleg vagyok nem csókolózom a párommal az utcán de volt ,hogy láttam meleg párt csókolózni nyilvános helyen nem volt zavaró és nem tolakodóan és gusztustalanul csinálták...

2017. jan. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!