Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyiket szeretitek jobban: a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket szeretitek jobban: a kockahasat vagy a nem kockásat (minimális felesleggel)?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem a legjobban mikor lapos a has ès ha megfeszül halványan átsejlenek a kockák körvonalai.

A kockára vágott hasat nem szeretem.

2016. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nehogy kiderüljön, hogy feleslegesen szereztem őket
2016. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kocka has de a másikkal sincs bajom senkit nem fogok dobni mert rámhajtott valaki akinek kockás hasa van
2016. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az utóbbi jön be, nem szeretem a kigyúrt fiúkat.
2016. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A nem kockásat szeretem, maximális felesleggel, természetesen a dús szőrzet is bejön rajta.
2016. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kockahas szexi! Szőrös vagy szőrtelen mindegy, csak izmos legyen és a test többi része is.
2016. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Someone Alone ***** válasza:
100%

Az első válaszoló leírta helyettem.

De ha csak az általad, azaz a kérdező által megadottakból lehet választani, akkor a kockás.

De az összkép fontosabb annál, hogy kockás a hasa, vagy sem.

2016. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt,csak a hájasat nem.
2016. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem kockas, minimalis felesleggel. De ne legyen vekony, csak siman nemkell h kockas legyen de attol meg lehet h is mondjam, erosebb/masszivabb testalkatu, de ne levyen uvy kigyurva h kockaslegyen a hasa, az nem jon be, csak sima lapos minimalis felesleggel:3
2016. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbit


Egyébként tetszik nekem a kockahas, ahogy egy jól formatervezett jármű, de nem fogok tőle olyan értelemben beindulni. A "terhesnő-típusú" meg a "hájashurkás" pocakok biztos nem jönnek be. Szerintem épp annyi legyen, ami állva nem is látszik, max ülőhelyzetben kiderül, hogy na van azért ott valami. Egy pár centi / pár kiló felesleg még rendben van, az emberi, aranyos, és számomra abszolút szexi.

2016. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!