Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan sráccal aki korábban prostiként dolgozott?

Figyelt kérdés

Természetesen abbahagyná...

Ha tetszik nektek, kedvelitek is, tetszettek egymásnak, egyszóval meg van a kémia kívűl, belül, belekezdenétek vele egy komoly kapcsolatba?



2017. jan. 2. 17:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Viszont elvárnám hogy elmenjen HIV tesztre.
2017. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Tarts előítéletesnek, de nekem egy ilyen múlt túl sok volna.
2017. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Én igen
2017. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Azt szeretném leszögezni, hogy ez NEM partnerkereső hírdetés! Kérlek ne küldjön senki képet, mert én sem fogok!!!


Csupán véleményekre vagyok kíváncsi.

2017. jan. 2. 17:42
 5/37 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén: nem. Ha megismerkednék vele és beleszeretnék, akkor viszont inkább árulja el a múltját, mintsem mástól halljak róla. Nem tudom melyik nyomasztana jobban, hogy pénzért árulta a testét vagy az a sok hapsi/nő akivel szexelt.
2017. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

ha nem szedett össze semmilyen betegséget, miért ne? ha nem bűnöző volt és semmilyen élőlénynek nem ártott, akkor tökre nem érdekel a múltja.

21l

2017. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
50%

Gyerekvédelmisként azt mondom hogy nem. A prostitúció egy teljesen más világ.


Aki prostiként akar boldogulni, akár fiú, akár lány, az gyerekkorában olyan súlyos pszichés traumákat szenvedett el, hogy egész életében nem lesz képes kigyógyulni belőle. Sajnos így van. Maga a prostitúció csak a jéghegy csúcsa, emellett számos egyéb tünet is társul hozzá (drog- alkohol- és játékfüggőség, öngyilkossági hajlam, kóros hazudozás, Stockholm-szindróma, miegymás.) Ezeket egy párkapcsolatban nagyon nehéz kezelni.


Mindemellett pedig a porstituáltakat a futtatóik sok esetben egyéb bűncselekmények elkövetésére is rákényszerítik. Szerető társból könnyen áldozattá válhat az ember. Amúgy sem lehet ezt csak úgy, egyik napról a másikra abbahagyni. A maffia nem fogja engedni.

2017. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
4%

Gagastár Milán te vagy az? :D


Amúgy se fiú se lány prostival nem jó szerelembe esni!

2017. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Tehát akkor teljesen mindegy mit csinálok, fölösleges "megjavulnom" mert úgysem találok normális párt legfeljebb hozzám illő elcseszetett, vagy ha mégis akkor úgyis tönkreteszem...? Azért "jó" ezt egy gyermekvédelmistől olvasni.
2017. jan. 2. 18:57
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező sz.rd le a "gyerekvédelmist"


Igenis meg lehet változni és társat találni :)

2017. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!