Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert van az hogy ha megismerk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy ha megismerkedek itt egy fiúval (es mondjuk képet is cserélunk) akkor az aznap még beszél velem meg rám ír de másnap már semmi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 19:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mert kiveri a képedre és már nem érdekled tovább megy a következő pasira
2017. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Másnap megismerkedik egy másik lánnyal, képet cserélnek és ...

vagy dugnak másnap vagy megint mással ismerkednek.

2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megcsinálták már sokan. Küldtem képeket aztán utána már nem írtak következő nap! De nem is tagadták hogy kiverték a képekre :D
2017. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazábbol ő is kuldott de utana semmi...
2017. jan. 5. 19:44
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak kiverte aztán jol van
2017. jan. 5. 19:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kiveri rád.
2017. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tetszettél neki. ez a sok idióta "kiverte rád aztán már nem érdekled" baromság... ha valaki tetszik annyira hogy kiverd rá akkor miért hagynád ignorálnád?
2017. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De elkuldte ahogy kiverte
2017. jan. 5. 20:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert kiveri rád, aranyom!

Sehol se rakj ki képet!

2017. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én általában addig üzengetek, hogy már bízzak (vagy minimum megtudjak ezt-azt) a másikban, és ha felveti, hogy találkozzunk, akkor az rendben van. De én nem fogok magamról semmilyen intim képet küldözgetni (ha jól értelmeztem, akkor Te azt küldtél magadról). Egy normális kép ok, hogy lássuk mennyi a haj a fejünkön, de annál több nem kell. (És nem vagyok egy "vénséges boxerpecér", hanem tizenéves vagyok, csak kissé, nagyon analóg...)
2017. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!