Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek van extrém kalandotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó Veled kérdése:

Nektek van extrém kalandotok?

Figyelt kérdés
Pl. Vonaton, erdő, nyilvános wc?? Részletes leírást ha lehet!! Köszi!!

2017. jan. 20. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
tortenetek.hu
2017. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton, moziban és nyilvános WC-ben csak maszti volt inkább. Igaz, hogy vonaton és moziban egymásnak. Erdőben volt kaland(osabb) is... ;) 39 F
2017. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Naná, én nagyon szeretem az ilyen helyeket! :)

Az erdő az általános, nem is extrém!

A sötétvölgyi (Szekszárd mellett) erdőben, az M9-es Duna híd alatt a parton, stb. A városban parkban is.

Pályaudvari, áruházi wc.

Autópálya pihenő kocsiban. Munkahelyen, irodában.

Művházban, a sportcsarnokban :)

Ja, volt gimis biosz szertárban is.

Lépcsőház, tároló, nem tudom hirtelen mi maradt ki?

2017. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akivel anno elvesztettem a szuzessegem vegig dugtunk mindent. Altalanos iskola udvara, jatszoter, parkok, bekamerazott topart, dunapart, vasutallomas, aramszunetkor a falu vegi utolso utca hidkorlatjanal, vonaton, zsakutcaban, tombhazak alatt, lepcsohazban, biciklitaroloban, pinceben, erkelyen, autoban, benzinkut parkolojaban az autoban.

Talan ennyi volt, mindenhol dugtunk, ahol rank jott. Bar most felsoroltam olyanokat is amik masokkal tortentek. Miota nemetorszagba koltoztem semmi ilyen extrem dologban nem volt reszem, ugyhogy azthiszem itt az ideje rakapcsolni :D

20/L

2017. jan. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Marmint ugy masokkal, hogy nem azzal, akivel a szuzessegem vesztettem el haha
2017. jan. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Margot sziget futopalya
2017. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a reggeli elsö metrójárat Astoria - Baross tér közötti szakaszán; nekünk háttal 2 utas volt még a kocsiban. (Csendesen csináltuk :-)
2017. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
elhagyott pesti gyár teteje, tornaterem, természetesen Margitsziget :) Ezek már mind megvoltak :)
2017. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A vonat bement az erdőbe pisilni, de nem sokan voltak ezért átment a nyilvànos wc-be.
2017. jan. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már erdő, szabadstrand (öltöző kabin), egy pláza vécéje... meg egyszer szeretnék repülőn.
2017. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!