Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kipróbálnám a camozást a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnám a camozást a cam4-en vagy a chaturbaten. Kinek milyen tapasztalata van benne? F23

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Camozhatsz, de ffi-nek nem fizetnek. Pár az ok, főleg szép lánnyal. De a jó csaj egyedül is megy, nem fog veled osztozni. Körbe is értünk. A prostiság a nők veleszületett megélhetése. De azért próbáld ki.
2017. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem fizetnek , csak általában férfiak. Ha ez teged nem zavarna, akkor nyugodtan
2017. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak nézegettem a chaturbate-ot, és azok, akiken látszik, hogy ebből élnek meg, azok nagyon oda is teszik magukat. Külön rajongótáboruk van.

Ha új leszel, akkor pár napig ezért előre rak, de utána már nézőszám által kerülsz sorrendbe, szóval ha az elején nem remekelsz jól, akkor a kutya sem fog nézni utána.

2017. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert zvarna ha ferfi fizet mikor meleg?
2017. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én cam4en szoktam camozni, nem pénzért csak az élvezetért hogy nézzék ahogy verem a farkam, és közbe meg közös hokipartnert is taáljak :) 25/f Írjaok
2018. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!