Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok? Nem jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? Nem jön be a szex lánnyal. Egyszerűen nekem jobban bejön a masztizás. Vagyis, beteszem a csajnak és nem érzek túl intenzíven semmit. Azonban az öcsém egyik barátja, aki meleg kiverte nekem és az rohadt jó volt.18f

Figyelt kérdés

pedig nem is izgulok a fiúkra. mondjuk arcra ő aztán marhára nem fiú. de nem is ez a lényeg. hanem hogy nem jön be ha beteszem. egyszerűen nem érzek semmi intenzitást. és még dolgoznom is kell vele....


még mielőtt pedónak hisztek az öcsém 13 a barátja pedig 14 és fél, és nagyon érett, meg aranyos ... szal no para. És csak én tudom hogy meleg. még az öcsém sem :D


2017. jan. 31. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Az a barát nekem is kiverhetné 😛 Vagy én neked?! 😉
2017. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de most komolyan válaszoljatok légy szíves.
2017. jan. 31. 20:14
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem viccnek szántam 😯 Amúgy esélyes, hogy az vagy.
2017. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
A pszichoszexuális fejlődésnek nem jutottál túl azon a szakaszán, amikor csak az autoszexualitás (maszturbálás) jelentkezik. A csaj iránt nem éreztél semmit, csupán a technikát akartad volna kipróbálni, minden egyéb lelki-érzelmi élmény és vágyakozás nélkül. Az öcséd barátja meg pontosan tudta, mit kell csinálnia, ráadásul feltehetően helyes is. Még fejlődni fogsz.
2017. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok, felnőtt férfi elvileg. nem fejlődhetek már túl sokat.... és akkor ő honnan tudta ha a csaj nem tudta???
2017. jan. 31. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy van benned némi aszexuális hajlam, de nem tudom... pszichológiailag biztos érdekes eset vagy.
2017. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ebből hogy jön le az aszex dolog?
2017. jan. 31. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kategorizálni magad. Tudom,hogy ezt könnyű mondani,én is átjutottam ezen a "jaj mi vagyok" szakaszon,és rájöttem,hogy teljesen mindegy. Azt csinálsz,amit akarsz,akivel akarsz. Ha neked bejött,akkor csináld azt,ennyi😀

14/f

2017. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
még 1 14 éves. elmentek ti a búsba :D komolyan már többet tudtok mint én lassan... nem tudom mi van a mai gyerekekkel ;)
2017. jan. 31. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj a "mai gyerekekkel"😀 Egyszerűen korán felfogtam,hogy mi a helyzet,elfogadtam,ahelyett,hogy elnyomtam volna magamban,és továbbra is boldog vagyok.
2017. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!