Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan meleg srác, aki vidéken, kisebb településen él? Ti hogy viselitek a pletykákat?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ti hogy viselitek a másságotokat olyan kisebb közösségben, ahol szinte mindenki ismer mindenkit? Nem volt nehéz, hogy pletykálnak rólatok az emberek?
2017. febr. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De eloszor az volt de nem foglalkoztam vele mert van más is aki az és rajta jobban látszik. De amugy csak egy darabig beszelnek rola utanna már nem beszélnek rola. Senkinek semmi koze a magán eletemhez nem szabad magadra vedd engedd el a dolgokat. Ha van meg kérdesed irj nyugodtan privátban 27/😉
2017. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem elején csak simán piszkáltak,hogy "fúj b*zii",de egy idő után elegem lett,kiálltam magamért,egy ideig le is álltak. Az a legviccesebb,hogy annyi idős koromban,tényleg azt hittem,hogy hetero vagyok😂 Tehát először csak piszkáltak,aztán rájöttem valahogy,hogy hát ez nem olyan egyszerű,mint hittem. Tudatosult bennem 13 éves koromra,hogy bizony nem a heterok csapatát erősítem. Egy sráccal volt dolgom,ez is a falu miatt. Vele is csókig jutottam,azóta hetero szerelmeim voltak,és valami borzadály,hogy mennyire szenvedek. Engem sokan utálnak a melegségem miatt,de engem nem érdekel mások véleménye. Magasabb szinten állok,mint akik piszkálnak (4-5 ös vagyok,ők 1-2,meg még az olvasás sem megy nekik rendesen,és 1 évvel még idősebbek is,tehát buktak). Nem azzal nehéz megküzdenem,hogy pletykálnak e rólam az emberek vagy sem,hanem azzal,hogy most az a srác hetero e,és ha az,akkor miért csinálta ezt meg azt velem. Tisztára elegem van már,hogy senkivel sem tudok rendes kapcsolatot kialakítani😒
2017. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
14/f/m/p lemaradt 
2017. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A pletykát nem elviselni kell hanem megelőzni. Ha nem mutatod magad melegnek nem is fognak annak nézni. En meleg vagyok de senki nem tudna megmondani rólam mert nem nézek ki annak.
2017. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nu én meleg vagyok, de senkinek nem kötöm az orrára. De ha valaki oda figyel azért feltünhet neki. Én nekem akárhányszor mondták, hogy meleg vagyok. Nem mondtam rá semmit. A pletykákkal meg úgy vagyok, hogy ha nem meri a két szemembe mondani akkor menjen az @nyába. Amúgyis szeretem, ha titokzatosnak gondolnak.
2017. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok vele mivel 6 éve városban töltöm az életem, pont azért mert nem is akartam hogy megtudjak.... az embereket te nem változtatod meg, maximum a média :) mert csak az tud agyat mosni
2017. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Lehet, hogy azt fogjátok gondolni, nincs jogom itt írni, de szeretném elmondani a véleményem. 36 éves, hetero, férjes asszony vagyok, 2 gyerekem van! Ezt azért írtam le, hogy ne legyen félreértés! És csak 1kérdésem van: Kinek mi a franc köze van ahhoz, hogy otthon a négy fal között kivel, mit csinálsz az ágyban? Fogadd el magad, szard le Őket. Anyukám szomszédja egy 30-as meleg srác! Tudjuk, hogy az! Anyu egy pesti házban lakik, 74 lakás van a házban!
2017. máj. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Bocsi a vége most jön: Gyurika (anyu csak így hívja, a fia lehetne) soha nem felejti el névnapján, nőnapon, anyáknapján felköszönteni! Jó ember, jobb, mint sok hetero!!! Anyut idézem: Ki nem szarja le kivel mit csinál! Szóval azt akartam mondani, az számít, hogy milyen ember vagy és nem az, hogy kivel bújsz ágyba! Ez az én véleményem!
2017. máj. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!