Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Ti csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti csináltatok már olyat, hogy volt egy fiú, akit nem ismertetek személyesen, de tetszett, ezért bejelöltétek facebookon? Mi lett utána?

Figyelt kérdés
Akár egy országosan, vagy helyileg ismert ember, vagy haver haverja, aki titeket nem ismer...stb?

2017. febr. 11. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Persze, semmi komoly ha sok akozos ismeros en is visszaszoktam jelolni idmeretleneket. Ram szoktak irni hogy dugjunk meg ilyenek
2017. febr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?? Mi van?
2017. febr. 12. 00:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagy, bejelöl egy másik srác, akivel sok a közös ismerős, és rád ír, hogy dugjatok "meg ilyenek"? ....?
2017. febr. 12. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismert embereket nem. Vagy legalábbis a privát fiókjukat nem, azt tiszteletben tartom. Ha szimpatikus, és van rajongói vagy hivatalos oldala, akkor legfeljebb azon követem.


Haver haverját, vagy mondjuk öccsét, rokonát viszont már jelöltem be. És volt, hogy egész jól elbeszélgettünk utána privátban, vagy összehaverkodtunk mi is külön.

2017. febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És nem kérdezte meg senki, hogy ki vagy? Vagy volt, akivel lett szex vagy randi? Esetleg komolyabb?
2017. febr. 12. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de kulturáltan közölte hogy a lányokat szereti.
2017. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezen gondolkozom, hogy két helyes srác is belájkolta a kommentemet, de nem merem őket bejelölni. Volt már, hogy bejelöltem ismeretlen fiúkat, de le sem tojták.
2017. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán. viszont engem szoktak jelölni, de nem írok rá egyikre se. ő jelölt be, nyilván akar valamit, majd ír :D aztán ha később meglátom és még akkor sem léptem vele kapcsolatba törlöm.
2017. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát én sose mernék ilyet! Nem akarnék a napisz@ron kikötni pl vagy akármi kellemetlenséget.
2017. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petike30 ***** válasza:
0%
Szia naponta 2 eber vesz fel nem irunk csak 3 5 nap utân cham vagy képcsere talizunk stb gyerekek 1 hét utân csak igy ase tudom ki vagy nem ismerem
2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!