Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek körül van metélve a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek körül van metélve a pénisze, eltudja mesélni az élményeket?

Figyelt kérdés
Hogy milyen volt utánna? Pl.: az első maszturbálás meg ilyenek. Valaki aki tud és akar küldene képet, hogy hogyan néz ki most?

2017. febr. 12. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Azok nem tudnak mesélni...

De miért mesére vagy kíváncsi, miért nem igaz történetre?

Amúgy meg semmiben sem más, mint aki nincs.

2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Akit vallási okból metélnek körül, annak gyerekkorban elvégzik, semmire nem emlékszik.
2017. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem körül van metélve.

5 éves voltam mikor csinálták. Semmi vallási hülyeség. És nem tudom hogy milyen lenne ha lenne fitymám. Mivel így szoktam meg kiskorom óta, így elképzelni sem tudom máshogy.


25f

2017. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttként metéltek körül, így nekem van tapasztalatom előtte is, utána is.

Kb. két hét után lett felavatva, az első önkielégítés kicsit furcsa volt, nagyon óvatos is voltam, de hamar visszatértek a dolgok a megszokott kerékvágásba.

2017. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem műtét előtt szűk volt nagyon. Utána teljesen más volt minden. Könnyebb tisztán tartani, nekem így jobban tetszik, ha lehet így fogalmazni. Akikkel lányokkal együtt voltam, azoknak bejött. Műtét után kell egy kicsit odafigyelni arra, hogy hogyan ápolod. Kamillás vízzel kell mosni, az csökkenti a gyulladást. Én neogranormon krémet használtam rá, hogy a seb előbb gyógyuljon. A varratok 10 nap után kiestek. Végleges gyógyulás 1 év. Persze ez idő alatt is minden aggodalom nélkül lehet használni, de azért az első egy hónapban figyelj oda a szexre. Ha nagyon szárazon hatolsz be, tehát nagy erővel előfordulhat, hogy bevérzik és egy kicsit megreped. Ha az elején odafigyelsz rá, akkor nem lesz vele gond. Nekem 6 éve meg van csinálva. 24 éves voltam, amikor megműtöttek vele. Nem bántam meg.
2017. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem 13 éves koromban metéltek körül fitymaszűkület miatt. Utána érzékeny volt, közvetlenül a műtét után nem is esett jól ha bármi hozzáért. Aztán idővel "normális" érzés lett. Akkor még nem maszturbáltam, csak egy év múlva csináltam először. Az jól esett, de addigra rég meggyógyult már.
2017. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
95%
Én 19 éves vagyok és körülmetélt. Csak abban van különbség hogy amikor kiverem akkor szoktam tenni a makkomra valami krémet hogy síkos legyen, és tudjam a kezemmel izgatni.
2017. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

én 30 körül voltam, semmi gondom nem volt vele..


keressél rá a neten, vannak oldalak, akik ilyenekkel foglalkoznak.

2017. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tompadúr ***** válasza:
100%

Nekem holnap lesz két hete, hogy megcsináltattam, még fura, mert a bal oldala be va még picit dagadva. Amúgy én lézeres műtétet kértem 120 ropiért hogy ne legyen heges. Nekem az Úristen kedvéért sem esnek ki a varratok, holnap rákérdezek, mert akkor megyek kontrollra. Majd meglátjuk.

Ja és én sem vallási okokból vagy divatból csináltam hanem, mert szűk volt a kabát.

26/F

2017. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo nekem is, mind az elozonek
2017. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!