Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezek már annak a jelei, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek már annak a jelei, hogy meleg vagyok? 19/F

Figyelt kérdés

Valahogy az elmúlt időszakban elgondolkoztam ezen komolyabban. Mármint előtte is, de nem vettem komolyan, mert még túl fiatal voltam hozzá. Most viszont egyre többször veszem észre, hogy inkább a fiúk vonzzák a figyelmemet, mint a lányok. Amúgy volt barátnőm, de vele sem volt az igazi. Nem szerelemből szerettem, hanem csak kedveltem, mert sok jó tulajdonságot megtaláltam benne és inkább örültem neki, hogy létezik egy ilyen ember, de külsőleg annyira nem jött be. Csak a személyisége fogott meg inkább. Nem is voltunk együtt túl sokáig, de egyszer lefeküdtünk és nem nagyon élveztem. Direkt emiatt elkezdtem ismerkedni fiúkkal, mert hátha mást fogok érezni és tényleg így volt. Valahogy jobban érzek irántuk vonzalmat. Pl ha megyek valahova, inkább egy fiút szoktam huzamosabb ideig bámulni, mint egy lányt. Egy fiún sokkal több mindent megnézek, mint egy lányon. Ha ott állna előttem egy fiú és egy lány, akkor tuti előbb a fiút nézném és a lány kevésbé érdekelne. Visszatérve, lefeküdtem egy fiúval is és ez sokkal jobban esett. A lánytól eltérően, ő külsőleg is nagyon bejött. Nem tudom, konkrétan mi van közöttünk, de azóta is beszélünk (mármint a fiúval) és éppen ezért gondolkoztam el, hogy valszeg meleg vagyok. Szoktam lányokkal beszélgetni (sok lánybarátom van) és nem jön belőlem semmilyen érzés. Elvagyok velük, akikkel érzek szimpátiát azokat kedvelem, de összejönni egyikőjükkel sem jönnék, még ha akadnak is, akik kifejezetten szépek. Ha pedig fiúkkal beszélek valahogy sokkal felszabadultabb vagyok, de sokszor problémát okoz ha pl a szemükbe kell néznem. Mindig elkapom a tekintetemet, de ha mégsem, akkor sem tudom sokáig állni. Na ilyeneket sem tapasztalok, ha lányokkal beszélek. Illetve sokkal jobban izgat egy srác teste, mint egy csajé.

14 éves koromban voltak először ilyen gondolataim, de mint említettem, akkor nemigen érdekelt és nem is nagyon foglalkoztam vele. Viszont az elmúlt pár évben ezeket a fent említett dolgokat tapasztaltam.


2017. márc. 13. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha már eljutottál oda, hogy lefeküdtél egy férfival, akkor nem is értem a kérdésed. Egyértelműen egy heteró férfi nem tudna lefeküdni egy vele azonos neművel, mert undort váltana ki belőle az érzés. Az viszont, hogy homoszexuális vagy e vagy biszexuális, majd idővel kiderül, egy biztos, vonzanak a férfiak.
2017. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az 100%, hogy vonzanak a férfiak téged, tehát már hetero nem lehetsz, viszont még biszex lehetsz, majd eldől idővel, hogy pontosan mi is vagy.
2017. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg vagy ha biszex vagy akár heteró, annyi a lényeg hogy boldog legyél.

A kérdésedre válaszolva, igen szerintem meleg vagy csak mint mi sokan. Semmi rossz nincsen ezzel. A szüleid hogy fogadnák?

2017. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én tudom mi vagy! Egy oltári nagy B.....bárányfelhő!!!
2017. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a benyomásom, hogy te már meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

(Egyébként senki nem attól lesz heteró, hogy undorodik a saját nemétől, ez valami iszonyú téves elképzelés.)

Velem is elég hasonlóan történtek a dolgok. Sosem tudtam azonosulni a melegekkel, meg nem vonzott ez a világ, legalábbis az a része ami az emberek fejében él. Fiatalabb koromban volt csaj akivel próbálkoztam de nem volt az igazi, aztán most huszonéves koromra jöttem rá, hogy a fiúkat jobban kedvelem. Fiúval még nem volt konkrét szexuális tapasztalatom, de mégis határozottan érzem hogy ők állnak hozzám közelebb. Én a saját példámból azt mondom, bár sok minden alakulhat, de szerintem te már nem fogsz a lányokhoz visszatérni. Sosem így képzeltem, hogy erről szólna a melegség, csak egyszerűen a srácok jobban bejönnek. End of story.

2017. márc. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Leírtad a baj okát: lefeküdtél azzal a lánnyal, akibe nem voltál szerelmes. Ha az ember bármi olyat csinál, amiért valójában nem lelkesedik, akkor abból nem lesz sikerélmény. Nálad még nem zárult le a pszichoszexuális lelki érési folyamat. Mivel elsősorban hasonló neműek társaságában töltötted eddigi életed, ezért a környezetből érkező homoerotikus ingerekre még jobban reagálsz.
2017. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én fiúval kezdtem, nem volt valami kimagasló élmény, mégsem fordultam a lányokhoz. Akkor hogy van ez?

A szexuális orientáció sokkal mélyebbről jövő dolog, nem lehet csak úgy gondolni egyet, és megváltoztatni.

2017. márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Énis hasonlóképp voltam vele mint te, csak nekem egy picivel hosszabb ideig volt barátnőm, akit úgyéreztem szeretek, aztán 18 évesen a szakítás után jutottam el oda hogy randiztam az első fiúval és igazából akkor rájöttem hogy fiúkkal sokkal jobban érzem magam..szerintem ne akard magad kategóriákba osztani, éld az életed úgy hogy boldog vagy, azzal akit szeretsz csak ennyi a lényeg
2017. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Ahogyan előttem is leírták: Azzal, hogy lefeküdtél egy fiúval, bizonyossá vált, hogy nem vagy hetero. Viszont biszexuálisnak ettől még simán lehetsz, hiszen egy lánnyal is lefeküdtél. Én melegként nem tudnék lánnyal lefeküdni, így saját magamból kiindulva nem gondolom, hogy totálisan meleg lennél ha lánnyal is le tudtál feküdni csak épp nem élvezted annyira biznyos okok miatt mint a fiúval. Lényeg a lényegben, mindegy milyen szexualitású vagy, a fő, hogy találd meg azt a fiút vagy lányt aki boldoggá tesz. Sok sikert ehhez.

2017. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

*biszexuális

Utolsó voltam.

2017. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!