Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Na szóval az van, hogy van egy osztálytársam akivel ebben a tanévben elkezdtünk közeledni egymáshoz. Iskolában folyton együtt vagyunk ha van közös óránk, csomószor van tapi, csipkelősés. Sokszor ülünk úgy, hogy a lábaink összeérnek, van amikor elkezdjük egymás kezét fogni. Sokszor van, hogy én is tapizom az izmait, mivel nagyon jól néz ki, szép kidolgozott teste van. Volt már egy párszor, hogy a fenekére is rámarkoltam. Még sose volt semmilyen kapcsolata lánnyal, nem is szokott csajozós témáról beszélni, van hogy felhozom neki, hogy miért nem dug meg egy-két csajt, mivel vannak rá akadva, van aki át is hívta dugni, de nemet mond mindenkinek. Volt már többször is, hogy szünetben az ölembe ült mert a padon már nem volt hely, én ekkoris végig fogdostam. (Van amikor én, van amikor ő kezdeményez) Nagyon zárkózott személyiség, senkinek se mond el semmit, olyan mintha nem szeretné ha bárki is megismerné. Az is előfordult már, hogy rámszólt, hogy ne taperoljam mar, de közben ő is csinálja. Szokta mondani, hogy találkozna velem meg ilyenek, e még egyszer se jött össze iskolán kívül. Ha interneten beszélunk néha írja, bogy te vagy a legfontosabb meg értem bármit, meg legjobb barát, de nemtudom eldönteni, hogy szórakozik e. Volt, hogy feljött a melegekre a téma és nagyon elutasítóan beszélt róluk. A jó bárátaim tudják rólam, bogy homoszexuális vagyok, az osztályból is kb 5-6 ember, de neki nem merek megnyílni, annyira félek az elutasítástól. Nagyon bejön, konkrétan már teljesen szerelmes vagyok belé, bármire képes lennék érte. (Megpróbáltam gyorsan mindent leírni, bocsi ha kicsit zagyva lett; várom a tanácsokat.:)

2017. márc. 22. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Az. Egy hetero nem csinal ilyet.
2017. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De aranyosak lehettek:-) tetszik ahogy leirod!
2017. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:
100%

Nyilván nem vagy közömbös neki, mindenképp találkozzatok iskolán kívül, ha szeretnétek valamit egymástól.

Osztálytárssal nem túl jó kezdeni amúgy, házi nyúlra nem, ugye.

2017. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, nagyon cukik lehettek! :)
2017. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Őngyűlölő meleg vagy bi.
2017. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen énis erre célzok, hogy nem szereti magát. Néha nagyon cuki de valamikor bekattan és mindent elutasít meg bunkózik. Szerintem nem tudja elfogadni..
2017. márc. 23. 17:03
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is meleg, és te majd segithetsz elfogadni neki, hiszen ezek alapján bejössz neki!
2017. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Férfiak vagytok?
2017. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
"bármire képes lennék érte." Talán kezdd azzal, hogy bevallod neki is, hogy meleg vagy. Nem kell többet, az érzéseid ráérnek később, első körben már az is elég lenne, hogy tudja rólad. A többi lépést úgyis az alapján tudod megtenni, hogy erre az elsőre hogyan reagál.
2017. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, tart már ott a kapcsolatotok (baráti szempontból), coming outolj neki.

Ez meg fogja nyitni őt is :)

Rettentő cukik lehettek, szurkolok nektek :)

Sok sikert! ^^ :)

2017. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!