Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori, az aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, az aktív fiatalabb a passzívnál?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalatok?

2017. márc. 27. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, talán akkor ha a passzív arra vágyik hogy egy fiatal, ereje teljében levő srác dugja meg.


Amúgy nekem is a fiatalabb srácok jönnek be.


36/f/bi

2017. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem korhoz kötött hogy ki az aktív és passzív. Dugott már meg fiatalabb srác is.
2017. márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én örülnék, ha egy fiatal aktív megd*gna.
2017. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
habár nem vagyok meleg, de fantázia terén az működik hogy az idősebb az aktív, a domináns. Én nem bírnám ha egy fiatal srác dominálna engem.
2017. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

1. Igen, látható a különbség. Legtöbbször a passzív a fiatalabb. (Ez most lehet egy év, vagy tíz év is)


2. Nyilván sok öreg passzív akarja a fiatal srácokat. Én is rengeteg ilyen megkeresést kapok partnerkereső oldalon. De nem arról szól a feltett kérdés, hogy hány idős passzív akarja fiatal férfival megdugatni magát, hanem hogy abból mi is jön össze.


3. Mégis általában, a valóságban az a helyzet hogy az aktív az idősebb. Lehet jönni az egyéni példákkal, meg kivételekkel mert vannak, de azért 10-ből 7-8-szor az egymással dugó párocskáknál az aktív fél az idősebb.


25/F

2017. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És itt vagyunk mi, unik akiket nem érdekel hogy a passzív vagy az aktív az idősebb mert 40 perc mulva más lesz már a passzív.
2017. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6:

Ti meg aztán tényleg ritkák vagytok, mert dugtam már nagyon sok uni sráccal is, és mind azt mondta hogy egy egy aktuson belül sosem tudna hirtelen átmenni aktívból passzívba vagy fordítva, de a legtöbb uninak még az is ott van a fejében, hogy egyazon emberrel nem nagyon szeret passzív és aktív is lenni felváltva általában sem.


(Most csak az análról beszélünk.)

2017. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
98%

Bár én uni vagyok, de szívesen dugnék idősebbet, akár 50 felettit is.

26F

2017. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek:

Én úgy vettem észre hogy unikon belül is 2 tábor van. Az egyik tud aktív is lenni meg passzív is, van hogy évekig az egyik és a másik nem és nem probléma neki, ezeknél én is azt vettem észre hogy egy alkalmon belül nem cserélnek, és ök a többség is.

A másik csapat akinek adott időszakon belül mindkettőre van igénye, volt barátomnál ez probléma volt hogy ő aktív volt, és nem nagyon engedte hogy megdugjam, amire meg nekem szűkségem van hogy ki legyek elégülve, na ezen kicsi halmaz tud váltogatni hogy éppen pucsit, vagy neki pucsitsanak.

Egyébként nálam is jelen van hogy egyes személyekkel szembe kötött hogy csak aktív vagy csak passzív de ezek ritkán vannak.

2017. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pédául szeretem ha az aktív fiatalabb. Sokkal izgalmasabb.
2017. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!