Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első alkalom után hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalom után hogy tudtatok mások szemébe nézni? Mennyi idő kellett mire helyre kerültek a dolgok?

Figyelt kérdés
26 évesen egy-két lapos és félresikerült hetero kapcsolat után úgy döntöttem fiúval is kipróbálom. Neten ismerkedtünk, egy délután volt az egész... Passzív voltam. Rástresszeltem és fájt, de most már tudom hogy ezt szeretném... Az orált nagyon élveztem... A srác nem válaszol a leveleimre... Gondolom egy alkalomra kellettem... Más embernek érzem magam. Olyan érzés mintha mindenki tudná hogy meleg vagyok, közben még én sem fogadtam el teljesen. Ti voltatok így valaha?

2017. ápr. 4. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Nxugi ezt csak te tudod! Ha másokkal nem osztottad meg. És igen valószinű hogy csak egy dugásra kellettél neki.
2017. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

"Olyan érzés mintha mindenki tudná hogy meleg vagyok"

Ne félj, most már az egész ország tudja!

2017. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
#2 sirok xd
2017. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Tudjak is. Latszik a viselkedeseden, a mozdulataidon, a reakcioidon, meg akkor is amikor azt hiszed h nem.

Kivulrol latszik.

2017. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3%

Gratula jó nagy búza lettél!

Semmit nem élveztél de azért szeretsz szívni.

Hurrá!

Amúgy töröltetheted megint ha fáj az igazság is....

2017. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!