Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tanácsok egy 18 éves, Debrecen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok egy 18 éves, Debreceni srácnak aki nem rég fogadta el a szexualitását?

Figyelt kérdés

185cm, nagydarab

Ti hogyan fogadtátok el magatokat? Mit szóltak hozzá a barátok/ család?



2017. ápr. 13. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok tanácsot adni mert még én sem tudtam teljesen elfogadni,az jó ha az ember közelében ilyenkor akad egy igazi őszinte barát akivel ezt megtudja beszélni és segít kicsit átlendíteni a kezdeti sokkon.
2017. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:D szerintem írj ki egy ilyen barátkeresős kérdést ide, vagy nézd meg van-e a közeledben valamilyen rendesebb melegmozgalom szerű izé, amik normális programokat rendeznek.

Szerintem elsőnek csak kezdj el barátkozni, haverokat keresni. Normálisabbakat. Meglepődnél, mennyi értelmes meleg van ezen az oldalon - ugye Matty...?:D -, akár itt is találhatsz haverokat. Személyszerint nem ajánlom, hogy társkeresőre beregelj, és durr bele. Nehezebb is ott értelmesebb embereket találni, rizikòfaktor is magas, rengeteg a kamus, sokan tűnnek el... stb. Kiábrándítana.

Vagyis, az én tanácsom az, hogy inkább barátok, haverok keresésével kezdj.

2017. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen elment:s

Nekem a legnagyobb problémám az volt, hogy a családom tuti nem fogadott volna el régebben, nehéz életünk volt. Most már nyitottabbak, de nem mondtam még el nekik, de hamarosan sor kerül rá. Nem félek, de tudom fura és nehéz lesz nekik, de más választásom nincs. Minél előbb, annál jobb. Túl kell esni rajta.

Barátok, ha tényleg azok, általában meglepően lazán fogadják.

2017. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En 14 vagyok nyáron vallottam be a csaladnak es hat mostanaba mar elfogadtak a barataim nagyon sokat segitettek
2017. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek! :)
2017. ápr. 13. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Sok erőt és kitartás kívánok neked!


Ne hagyd,hogy a féreg emberek miatt mentális problémáid alakuljanak ki pl:szorongás,depresszió,pánikbetegség,


Hatalmas befolyással bír az a dolog ,h milyen emberek vesznek körbe és miképpen éled meg ezt a szexuális identitást.


Szerető elfogadó környezetben hamar túl tud lépni ezen a dolgon az adott személy és csak nagyon kis mennyiségben érik külső negatív hatások ha :a barátaid zöme elfogad ,támogat,önbizalmat ad,ha a szüleid önzetlenül és tiszta szívvel ugyan úgy szeretnek és elfogadnak mint eddig.


Szélsőséges esetben(szülők által való kitagadás,cserben hagyó barátok) mint említettem erős mentális beilleszekedési problémákat eredményez.A társadalomtól való elfordulás valahova való tartozás hiánya szélsőséges esetekben teljesen anti szocializálódhat az ember és drasztikus személyiség változáson esik át ahol a gyűlölet kerül központba.Folyamatos önmarcangolás idővel tényleg komoly problémákat szülhet akár tettlegességig is eljuthat a személy.

2017. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szüleimnek 2-3 éve mondtam el. nem sejtették, szóval teljesen váratlanul érte őket, kiakadtak stb. azóta nem beszéltem belük erről, apum szóba hozta néha és ennyi. ő már talán elfogadta. anyánál nem tudom mi a helyzet. bátyám nem tudja. a barátaim közül elég sokan tudják, sokan sejtették is, szóval náluk ez nem volt meglepetés. eddig is nagyon jó volt velük a kapcsolatom, most még jobb. ki tudjuk beszélni a pasikat, mondhatom nekik is, ha tetszik valaki, nem kell titkolni.

az elfogadással nekem sosem volt gondom. mindig is tudtam, hogy más vagyok, más érdekel, sokáig nem is foglalkoztam egyébként ezzel a témával. aztán utánaolvastam a dolgoknak, rájöttem, hogy ténylegesen milyen vagyok és mi érdekel. elfogadtam, mert tudtam és tudom, hogy ezzel nem tudok mit csinálni, ezt dobta a gép :D ahhoz kellett idő inkább, hogy elmondjam valakinek.

és ja. ismerkedj. de tényleg ne ilyen társkeresőkön, mert ott általában csak szexet keresnek. nekem barátokon keresztül lettek meleg ismerőseim, majd neten keresztül. facebookon különböző csoportokban néha volt ilyen poszt és ott is találtam meleg csávókat, volt akivel beszéltem, volt akivel nem, rajtuk kersztül is ismertem meg új embereket.

2017. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!