Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok egy anime...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy anime szereplőbe. Ez gáz? F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen, ha egy rajzfilm figura már nagyon élethűre, emberszerűre sikeredik, akkor megeshet, hogy ugyanúgy megindít valamit az emberben. Mért ne? Persze, józan ésszel tudod, hogy az (sajnos) nem létezik, de nyilván el tudod képzelni azt az élő személyt, akiről azt a figurát mintázhatták. És ő nagyon is bejönne.


Mondjuk, a mi időnkben ez nem ment volna, mert ilyen Mackó Misik és egyéb állatfigurák voltak...

2017. ápr. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

(Nem látom a kategóriáidat, ezért, ha írok hülyeséget, akkor bocsi előre is.)

Nem vélném annak, amennyiben még ez beleesik a 10es éveidbe (esetleg kora 20as). Ez amúgy lányoknál gyakoribb jelenség, hogy pl. egy könyv szereplőjébe zúgnak bele kamaszkorba. Ez normális, amikor még csak elkezdődik a párválasztás, meg hasonlók, mert az ideális párt pontosan megláthatod egy ilyen karakterben.

Amúgy melyik karakter?

2017. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az bar nem is jo mert en is voltam filmszereplobe szerelmes es karomra valt. De nem ciki.
2017. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!