Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg kérdés) Van egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Van egy fiú osztáltársam aki tetszik. (Többi lent. )?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki nagyon tetszik de nem tudom hogy meleg-e. Eddig nem beszélgettünk de most minden nap akar velem beszélni és néha észreveszem hogy engem néz de amikor rá nézek elfordul. Szerintetek bejövök neki?
2017. ápr. 16. 05:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Elírtam: osztálytársam*
2017. ápr. 16. 05:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg téged néz:D akkor erősen gyanús, hogy yep.

Oldd a feszültséget, add tudtára a dolgokat, mert a végén nem juttok túl a szemezgetésen. Nem biztos, hogy tetszel neki, de benne van a pakliban. Ha van alkalmad, érintsd meg a kezét, vagy a térdét a térdeddel - láb az intimebb ha tetszel neki. Ha nem zavarja, akkor mehetsz tovább is, combig akár - a lábaddal persze. Ha szemedbe néz, nézz a szemébe ameddig csak bírsz, stb.

2017. ápr. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne menj el az érintésekig először, mert, ha nem meleg és te félreérted az eddigi megnyilvánulásait, akkor nagyon kellemetlenül sülhet el a dolog. Egyszerűen elegyedj vele szóba valami közömbös témában, aztán óvatosan érdeklődjél arról, hogy úgy általában mi a véleménye a melegekről. Ha pozitív s válasza, akkor fokozatosan térj rá a másságodra. Ha ezt is pozitívan fogadja akkor beszélj, de csak óvatosan az érzéseidről.
2017. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem facebookon irj ra kezdj el valami témárol irni..

Pl.most itt a husvet.. kellemes husvetot,bla bla.. unalmas a hetvege,Neked mivel telik..

Ha hajlik valamire is,egy jot fogtok chatelni kozelebb kerultok egymashoz,es innet.mar konnyebb lesz..

2017. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!