Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek mennyire sértő a b*zi kifejezés?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 17:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
engem pl nem zavar, elvégre az vagyok..
2017. ápr. 26. 17:43
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
A meleg haverom rendszeresen hívja így saját magát, nem zavarja. Szerintem se sértő, ha valóban bzi :)
2017. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem sértő nekem, de még soha nem hívtak igy, mert az ismerőseim nagy része nem tudja h meleg vagyok, és nem is látszik rajtam...persze ha valaki gúnyosan/lealacsonyítóan hívna így, akkor az már zavarna...fontos h milyen stílussal teszi ezt valaki
2017. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Zavaró
2017. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Engem nem zavar, sőt én is nevezem magamat így ha szóba kerül. A meleg nekem idegen. A kályha ami meleg.
2017. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is szoktam b.z.inak hívni magam. Meleg barátaimmal is b.z.izzuk egymást. Engem nem zavar.
2017. ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ kitől jön, és hogyan. Közeli barátaim hívhatnak, ahogy csak szeretnék, de azért, akivel nem találkozom minden nap, attól azért fura lenne...


5-ösnek: A "b**i" eredetileg sérelemnek számított, míg a "cigány" egy népcsoport megnevezése volt. Az egyik levetkőzi magáról szép lassan a sérelem mivoltát, míg a másik felveszi... Nem ugyan az. De mondjuk attól függ, hogy ki hogy használja.

2017. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha a legtöbben nem is érszik sértőnek, miért nem engedi a gyakori ezt a szót elküldeni?
2017. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem senki se nevezzen így mindenki tudja ,h ez egy szitokszó és főként vagy lealacsonyításra vagy a homoszexuálisokra sem kellemes szöveg környezetben szokott megjelenni.Persze melegek között ennek így már teljesen vicces áthallása lesz,de rólam alapból 1 ember vágja és minden melegségre utaló jeltől mentes vagyok.Persze heterok mondogatják viccből.De ha valaki megsejti és a szexualitásomból kifolyólag nevezne meg így lehet ,h fejbe rugdosnám.
2017. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

9: Újabban már a nig ger szót sem engedi a gyk.hu, pedig bő fél éve (és előtte úgy kb tíz évig vagy mióta létezik az oldal) engedte. Pedig nem hiszem hogy sok nig ger olvassa a gyk.hu-t.


10:

Ajánlanám a South Park idevágó epizódját, ami arról szól, hogy a szavaknak egynél több jelentése is lehet. Pl én ismerek olyan embert, aki a bu ziság szót a hülyeség szó szinonimájaként szokta használni.

[link]


Ezen kívül a Trónok harcába is belenézhetnél, ahol az egyik első epizódban egy törpe magyarázza el egy fattyúnak (házasságon kívül született gyereknek), hogy semmi szitokszót önmagában ne vegyél magadra (ami amúgy igaz rád), hanem bármikor téged bármivel aláz(ná)nak vagy szid(ná)nak szavak, azokat inkább viseld magadon büszkén, pajzsként. Pont ugyanez a helyzet a bu zi szóval is. Arra utal hogy valaki homoszexuális. Ha valaki ezt bántóan mondaná rád, akkor nézz rá, nézz a szemébe és mondd, hogy "Igen, bu zi vagyok. És akkor mi van?" - Ezzel a módszerrel nem tudnak neked ártani. És tényleg.


---


Engem sem zavar. Én pl magamban is sokat használom arra, hogyha szexelünk akkor "bu zulunk" vagy "bu ziskodunk" egyet. A barátomnak azt is mondom néha, hogy "te kis köcsög", szex közben és ezen jót szórakozunk.

De mondom, ha a valóságban valaki ezzel próbálna sértegetni, akkor a szemébe nézve azt mondanám neki: "Igen, bu zi vagyok. És akkor mi van?"

24/f

2017. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!