Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan csináljátok az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljátok az anált?

Figyelt kérdés

Lány vagyok ugyan de szeretném a párommal fenékbe. Még ott szűz vagyok. Egyszer csináltam magamnak vibratorral és nagyon jól esett de volt vagy 15-20 perc mire becsúszott teljesen. Sok síkosítót használtam de akkor is. Ti mit csináltok hogy hamarabb táguljon? (Ilyen zsibbasztó meg érzéstelenítő spray nem jöhet szóba, mert akkor nem érzem ha fáj azaz nem érzem ha baj van. Úgy akarom csinálni hogy érezzek mindent de ne fájjon!)

Hogyan ???



2017. ápr. 30. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
14%

Én nem próbáltam,nem is szeretném egyenlőre.

Barátnőm mondta,hogy ők anál-golyóztak az segített neki,meg azt is mondták hogyha zuhany alatt csinálják az anált akkor sokkal jobban megy minden. Természetesen a párod is ráfog érezni.

2017. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%
Csináld még párszor magadnak vibrátorral, és az valamennyire hozzászoktat.
2017. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!